Луганск

До уваги платників податків! Новий реєстр РРО!

Головне управління Міндоходів у м. Києві повідомляє, що наказом Міністерства доходів і зборів України від 02.08.2013 №317 затверджено у новій редакції Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій. Оновлений Державний реєстр РРО розміщено на интернет – порталі Міністерства доходів  і  зборів України (www.minrd.gov.ua) у рубриці «Реєстри».

Нагадуємо, що починаючи з 2013 року користувачі касової техніки повинні звітувати до органів Міндоходів в електронному вигляді. Саме для цього реєстратори розрахункових операцій мають бути обустроені електронними стрічками, на яких формуватимуться копії розрахункових документів і фіскальних звітів та модемами. Один раз на добу цей звіт автоматично передаватиметься до серверу обробки інформації Міністерства доходів та зборів України.

Для приєднання касових апаратів до «електронної стрічки» є два шляхи. Підприємцям необхідно або придбати касові апарати нового покоління, які створюють контрольну стрічку в електронній формі і містять вбудовані модеми, або доопрацювати наявні касові апарати, придбавши необхідні модеми для підключення РРО до мережі Інтернет. У будь-якому випадку, представникам бізнесу необхідно звертатись до сервісних центрів обслуговування РРО.   

Звертаємо увагу, що з 1 січня 2014 року за неподання звітності про використання реєстраторів розрахункових операції в електронному вигляді до платників податків будуть застосовуватися штрафні санкції.

На сьогодні, у відповідність законодавчим вимогам привели свої реєстратори розрахункових операцій понад 3 тисячі столичних суб’єктів господарювання. Тобто, більш ніж 10 тисяч касових апаратів вже надсилають звіти в електронному вигляді до органів Міндоходів.   

Добавить комментарий

Луганск

Карбамид — одно из более действенных и доступных азотных удобрений

Карбамид, либо как его нередко именуют, мочевина - это высокоэффективное гранулированное удобрение, содержащее в легкоусваиваемой форме питательный элемент азот, нужный для роста и развития растений. Содержание азота в мочевине составляет 46%. По своим физическим

Бытовая химия — помощь либо опасность для человека?

Представить жизнь без таких средств, как стиральный порошок, жидкость для мытья посуды, мыло, средства для выведения пятен, просто нереально. Так же, как и нереально отрешиться от мобильников и Веба, ведь человек стремительно привыкает к комфорту. В начале 1990

Ваши интересы в Сумы

Личное предприятие, имеем свою действующую рекламно-информационную газету в г. Сумы, кабинет в центре городка, штат менеджеров. Представим Ваши интересы в нашем регионе. Разглядим хоть какое предложение по продвижению Вашего продукта. Также очень интересует сотрудничество

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Оперативная связь

Укажите свой телефон или адрес эл. почты — наш менеджер перезвонит Вам в удобное для Вас время.