ЛАКОКРАСОЧНЫЕ МАТЕРИ АЛ Ы И ПОКРЫТИЯ

Сучасні матеріали для дизайну та оздоблення інтер’єра

Сьогодні в процесі оздоблювальних робіт і оформлення інтер'єру застосовується велика кількість різних матеріалів і прийомів. Більшість з них вже давно відомі дизайнерам, але є і абсолютно нові ідеї та прийоми. Їх застосування обумовлено бажанням експериментувати і втілювати нові ідеї в життя. Вони допомагають домогтися нових несподіваних ефектів і створити щось унікальне і неповторне.

 

Оздоблення стін

 

Сучасна промисловість пропонує великий вибір різних шпалер. Здавалося б, що в цій сфері можна придумати нового і незвичайного, але з'явилися «живі» шпалери. Квітучі шпалери - це особливий матеріал оздоблення, що вражає своїми можливостями. Вони здатні змінювати колір і реагувати на зміни температури в приміщенні. Такий ефект досягається за допомогою фарби, що покриває їх поверхню. Малюнок проявляється поступово, з підвищенням температури на ньому розквітають квіти.

Рідкі шпалери, цей термін чули всі, але про те, чим примітний цей матеріал відомо мало. Вони виготовляються з натуральних волокон бавовни або целюлози. Цей матеріал не закупорює пори стін, тому стіни здатні «дихати», що дозволяє уникнути появи цвілі. Рідкі шпалери можна віднести до екологічно чистих матеріалів. При цьому їх легко наносити на стіни, а також легко відновити цілісність настінного покриття.

Ще одним новим матеріалом в сфері оздоблювальних робіт і в сфері дизайну є деревне світлопроникний композит. Цей матеріал, як видно з назви, здатний пропускати світло, тому його використовують для створення декоративних перегородок. Також він застосовується для створення домашніх кінотеатрів.

Гнучкий камінь - це відмінний сучасний оздоблювальний матеріал, який дозволяє створити оригінальний інтер'єр в квартирі. Даний матеріал являє собою рулонний матеріал завтовшки всього 1,5-3 мм. Його поверхня покрита мармуровою крихтою різних відтінків, нанесеної на полімерну основу. Він може мати вигляд необробленого цегли, пісковика, сланцю та інших природних каменів. Гнучкий камінь легко нанести на стіну, має достатню міцність, щоб прослужити кілька років. А його оригінальний зовнішній вигляд буде радувати око весь цей час. Ці оздоблювальні матеріали та інші сучасні вироби із поліуретану ви знайтеде в інтернет-магазині http://2top.com.ua/ , ціни на весь асортимент прийнятні. Магазин гарантує оригінальність товарів та високу якість всього асортименту.

 

Підлогові покриття

 

Поряд з уже відомими паркетом, ламінатом і кахельною плиткою з'являються і зовсім нові покриття для підлоги. Одним з них є «жива» або рідка плитка. Цей матеріал являє собою плитки з поверхнею із загартованого скла. Її унікальність полягає в можливості реагувати на дотик. Крок або дотик змушує її міняти колір. Це надає інтер'єру оригінальність і індивідуальність.

Ще одним яскравим матеріалом для створення оригінального дизайну на підлозі є плитка з морської гальки. Дане підлогове покриття являє собою м'яку сітку, на яку наклеєні камені, оброблені морськими хвилями. Плитка відмінно підходить для оформлення ванної кімнати і інших приміщень з відповідним призначенням.

 

Стеля

 

На сьогоднішній день в оформленні квартири активно використовуються натяжні стелі, каркасні стелі і вітражне оздоблення. Натяжні стелі відомі вже кілька років, але не втратили своєї актуальності. Вони є відмінним способом декорувати поверхню стелі, візуально змінити конфігурацію кімнати. Цікавим рішенням в сучасному інтер'єрі можуть бути каркасні стелі. Ця методика оформлення поверхні дає можливість розбити приміщення на зони і заховати під покриттям комунікації.

 

Добавить комментарий

ЛАКОКРАСОЧНЫЕ МАТЕРИ АЛ Ы И ПОКРЫТИЯ

Как выбрать хорошую интерьерную краску

Сейчас можно выбирать среди покрытий стен на любой бюджет, и уж тем более – на любой вкус. И рано или поздно в ходе ремонта вам придется выбирать, чем именно покрыть …

Строительная грунтовка – важная основа под финишное покрытие

Одной из самых главных составляющих частей хорошего ремонта является финишная отделка помещения. Этот процесс требует использования в отделочных работах качественных и эффективных грунтовых составов. Они широко применяются в подготовке различных …

Выбор грунтовочного лака для пола

Написано со слов специалистов компании Вернисаж Паркет Монтируя новый пол из дерева, или реставрируя старую конструкцию, каждый человек задается несколькими вопросами: «какое средство будет лучше выглядеть?»; «как не попасться на …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Партнеры МСД

Контакты для заказов шлакоблочного оборудования:

+38 096 992 9559 Инна (вайбер, вацап, телеграм)
Эл. почта: inna@msd.com.ua

За услуги или товары возможен прием платежей Онпай: Платежи ОнПай