КРОВЕЛЬНЫЕ РАБОТЫ > Кровля и гидроизоляция

Переваги укладання металочерепиці на крівлю

Металочерепиця – це родзинка в архітектурному обліку будинку. Матеріал виглядає дорого і добротно, що властиво класичному європейському стилю. Завдяки унікальним властивостям і великій кількості переваг цей будматеріал швидко припав до душі сучасному споживачу, зайняв перші позиції по продажу та став мати попит.

Використовується в першу чергу для покриття приватних будинків або дачних споруд. Рідше зустрічається на даху бань, терас, альтанок та ін. Дизайнери дуже цінять металочерепицю завдяки широкому вибору форм та кольорів. Це дозволяє втілити в життя будь-який по складності проект, підкресливши стиль будівлі та створивши справжній шедевр.

Характерні особливості

Металочерепиця – це різновид листової покрівлі, який поєднує в собі довговічність і стилізований вигляд. Для виготовлення використовується сталь холодного прокату, а в якості додаткових компонентів додають мідь і цинк. Товщина кожного листа обов'язково повинна досягати позначки 0, 5 мм (і це мінімум). Відходження від стандарту призводить до втрати міцності матеріалу і знижує термін його служби.

Щоб металочерепиця була міцна і довговічна, верхню частину покривають захисним шаром, а також ґрунтують і піддають хімобробці. При цьому естетична складова залежить від додавання спеціальної кольорової полімерної речовини. Варто зазначити, що вартість готового матеріалу напряму залежить від полімеру, який впливає на тривалість експлуатації.

Головною умовою при укладанні листів є наявність нахилу даху не менше 12 градусів. Це робиться для того, щоб на будові не скупчувалися опади. Завдяки цьому полегшується догляд, а експлуатація становиться дуже ефективною.

Ключові переваги покриття

Металочерепиця складається з 20% акрилу і 80% полівінілфториду. Відрізняється матеріал можливістю самоомивання, достатньою стійкістю до зовнішнього агресивного середовища, тривалим зберіганням кольору. Тому покриття підходить для різноманітних кліматичних зон і регіонів. До інших переваг металочерепиці відносяться:

  1. Невелика вага. Це полегшує укладання листів на даху та зменшує навантаження на покрівлю. Нема потреби посилювати каркас, що дозволяє здешевити монтажні роботи.
  2. Велика міцність. Металопокриття має невелику кількість швів на стиках. Тому воно є найбільш монолітним і міцним будівельним матеріалом.
  3. Універсальна експлуатація. Металева черепиця відмінно поєднується з різними фасадними будматеріалами. Вона здатна гармонійно вписатися практично в будь-яке стилістичне рішення.
  4. Практичне використання. Металочерепицю можна встановлювати поверх старого покриття даху.

Переваг у металочерепиці дуже багато, тому купити покрівлю такого типу дійсно правильне рішення. У каталозі інтернет-магазину FOROSTINA ви можете вибрати відповідний варіант за найпривабливішою ціною, а гідна якість зробить експлуатацію тривалою і ефективною.

Добавить комментарий

КРОВЕЛЬНЫЕ РАБОТЫКровля и гидроизоляция

Что собой представляет гидроизоляционная ПВХ мембрана

Для защиты кровельных материалов от влажности применяются специальные мембраны-гидроизоляторы. Расскажем подробнее, что собой представляет ПВХ мембрана для кровли logicroof v-rp и других типов, как она используется, для чего нужна. Изделия …

Работы по изоляции жилья — неотъемлемый фактор его уюта

Вопрос комфорта жилья намного более обширный, чем стильный ремонт и качественные отделочные материалы. Для полноценного обустройства помещения, необходимо применение изоляционных материалов, будь то строительство дома или капитальный ремонт в квартире. …

Что следует знать о металлочерепице?

Выбирая качественный и надежный кровельный материал, очень важно знать особенности и характеристики всех представленных на рынке. Металлочерепица смогла прекрасно себя зарекомендовать, поэтому и пользуется таким широким спросом и популярностью. Выбирая …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Контакты для заказов шлакоблочного оборудования:

+38 096 992 9559 Инна (вайбер, вацап, телеграм)
Эл. почта: inna@msd.com.ua