Кровельные материалы для строительства и ремонта индивидуальных домов

Хто відремонтує балкон?

Хто має відремонтує пошкоджений балкон?

Балкон, підстава або перегородки якого в буквальному сенсі розвалюються, не рідкість для наших будинків. Виходити на нього, а вже тим більше проходити під ним, наважиться не кожен. Потрібен ремонт застарілої будівельної конструкції. А ось хто має ремонтувати розвалений балкон ― господар або ЖЕК? Давайте розбиратися.

По Правил змісту загального майна, до складу останнього в багатоквартирному будинку входять балконні плити і несучі стіни. Це означає, що ваш балкон ― це неодмінна частина загального майна, за утримання якої ви оплачуєте своєї керуючої компанії. Ремонт несучих стін і конструкцій зобов'язані виконувати представники керуючої компанії згідно з правилами.

Однак, власник балкона зобов'язаний самостійно слідкувати за станом парапетів балкона та інших прилеглих конструкцій (засклених вікон, даху, плит та інше).

Для того, щоб керуюча компанія відремонтувала балкон, потрібно домогтися визнання конструкції аварійною. Для цього слід написати заяву на ім'я директора керуючої компанії з вимогою провести ремонт балкону у вашому будинку, до заяви додати фотографії аварійного об'єкта з підписами сусідів (чим більше, їм краще), а також вказати необхідність визнання конструкції аварійною і що є загроза життю людей. Даний лист слід направити (бажано з повідомленням) в керуючу компанію. Другий примірник залишається на руках. Зауважимо, що для більш дієвого методу потрібно направити ще один примірник заяви в місцеву адміністрацію.

Після повідомлення залишається чекати і сподіватися на швидкий ремонт аварійного об'єкта.

Господар зруйнованого балкона має повне право вимагати від комунальників капітального ремонту аварійного об'єкта, а в разі відмови керуючої компанії провести ремонт — має право звернутися з позовом до суду. Щоб не чекати коли балкон «впаде на голову сусідам» можна самостійно зробити ремонт або звернутися до компанії Титан balkonu.lviv.ua (спеціалізується на будівництві балконів і лоджій у Львові), а купити усі необхідні матеріали Ви зможете на порталі оголошень orlada.com, Далі після ремонту стягнути всі витрати з комунальників через суд. У подібних ситуаціях слід зберігати всі чеки на витратні матеріали та інші послуги з відновлення аварійного об'єкта. При зверненні в суд з позовом прикріпити чеки та надати на розгляд судовим приставам.

Кровельные материалы для строительства и ремонта индивидуальных домов

Что следует знать о металлочерепице?

Выбирая качественный и надежный кровельный материал, очень важно знать особенности и характеристики всех представленных на рынке. Металлочерепица смогла прекрасно себя зарекомендовать, поэтому и пользуется таким широким спросом и популярностью. Выбирая …

Битумная черепица Docke по ценам от производителя

Качественная, надежная и практичная черепица обеспечит уют в любом помещении. Особенно актуально это для жилых пространств. Есть множество производителей, но наиболее ценятся те, что готовы предложить оптимальное соотношение качества и …

Кровельные материалы

Покупателям строительный рынок предлагает широчайший выбор кровельных материалов, причем такое разнообразие с каждым днем становится все больше. Выбор на самом подходящем варианте остановить часто бывает сложно, так как у каждого …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Контакты для заказов шлакоблочного оборудования:

+38 096 992 9559 Инна (вайбер, вацап, телеграм)
Эл. почта: inna@msd.com.ua