Кровельные материалы для строительства и ремонта индивидуальных домов

Хто відремонтує балкон?

Хто має відремонтує пошкоджений балкон?

Балкон, підстава або перегородки якого в буквальному сенсі розвалюються, не рідкість для наших будинків. Виходити на нього, а вже тим більше проходити під ним, наважиться не кожен. Потрібен ремонт застарілої будівельної конструкції. А ось хто має ремонтувати розвалений балкон ― господар або ЖЕК? Давайте розбиратися.

По Правил змісту загального майна, до складу останнього в багатоквартирному будинку входять балконні плити і несучі стіни. Це означає, що ваш балкон ― це неодмінна частина загального майна, за утримання якої ви оплачуєте своєї керуючої компанії. Ремонт несучих стін і конструкцій зобов'язані виконувати представники керуючої компанії згідно з правилами.

Однак, власник балкона зобов'язаний самостійно слідкувати за станом парапетів балкона та інших прилеглих конструкцій (засклених вікон, даху, плит та інше).

Для того, щоб керуюча компанія відремонтувала балкон, потрібно домогтися визнання конструкції аварійною. Для цього слід написати заяву на ім'я директора керуючої компанії з вимогою провести ремонт балкону у вашому будинку, до заяви додати фотографії аварійного об'єкта з підписами сусідів (чим більше, їм краще), а також вказати необхідність визнання конструкції аварійною і що є загроза життю людей. Даний лист слід направити (бажано з повідомленням) в керуючу компанію. Другий примірник залишається на руках. Зауважимо, що для більш дієвого методу потрібно направити ще один примірник заяви в місцеву адміністрацію.

Після повідомлення залишається чекати і сподіватися на швидкий ремонт аварійного об'єкта.

Господар зруйнованого балкона має повне право вимагати від комунальників капітального ремонту аварійного об'єкта, а в разі відмови керуючої компанії провести ремонт — має право звернутися з позовом до суду. Щоб не чекати коли балкон «впаде на голову сусідам» можна самостійно зробити ремонт або звернутися до компанії Титан balkonu.lviv.ua (спеціалізується на будівництві балконів і лоджій у Львові), а купити усі необхідні матеріали Ви зможете на порталі оголошень orlada.com, Далі після ремонту стягнути всі витрати з комунальників через суд. У подібних ситуаціях слід зберігати всі чеки на витратні матеріали та інші послуги з відновлення аварійного об'єкта. При зверненні в суд з позовом прикріпити чеки та надати на розгляд судовим приставам.

Кровельные материалы для строительства и ремонта индивидуальных домов

Уход за кровлей из металлочерепицы — Рекомендации экспертов

Уход за кровлей из металлочерепицы Широкое применение металлочерепицы для обустройства кровли объясняется многочисленными эксплуатационными достоинствами материала. Ведущие производители заявляют срок службы металлочерепицы 30-50 лет, в зависимости от характеристик. Чтобы период …

Кровля из гибкой черепицы

Гибкая черепица – это современный материал для обустройства кровли, который используется на шарообразных, конусовидных, остроконечных и любых других сложных поверхностях с наклоном в диапазоне 12°-90°. Если необходимо придать сооружению необычный …

Надежная герметизация деревянных конструкций

Герметизация швов, стыков и пустот на деревянных контракциях – важный этап при проведении монтажных или ремонтных работ. Применение

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Партнеры МСД

Контакты для заказов оборудования:

Внимание! На этом сайте большинство материалов - техническая литература в помощь предпринимателю. Так же большинство производственного оборудования сегодня не актуально. Уточнить можно по почте: Эл. почта: msd@msd.com.ua

+38 050 512 1194 Александр
- телефон для консультаций и заказов спец.оборудования, дробилок, уловителей, дражираторов, гереторных насосов и инженерных решений.