Кировоград

З живих новорічних ялинок облаштували парк у міській дитячій лікарні

27 квітня 2013 року в рамках проекту “Збережи життя ялинці – подаруй дітям парк”, ініційованого ТЦ “PROMENADACENTER”, відбувся святковий захід, на якому спільними зусиллями гостей та учасників проекту було висаджено більше 40 ялинок, а також декоративні дерева та кусты.

Основна кількість насаджень та сам проект парку – подарунок ТЦ “PROMENADA CENTER” Київській дитячій клінічній лікарні №7. Частина дерев – новорічні ялинки, які були куплені киянами напередодні Нового Року та після свят подаровані для облаштування парку для дітей.

У заході прийняли участь представники Міністерства екології та природних ресурсів України, студенти та викладачі Національного університету біоресурсів та природокористування України, керівництво ТЦ “PROMENADACENTER”, зіркові особистості та представники ЗМІ. Проект підтримали такі українські знаменитості: актор Валерій Чигляєв, телеведучий та актор Антон Середа, олімпійська чемпіонка Яна Шемякіна, сім’я композитора Володимира Бистрякова та співачка Наталія Гордієнко, які зробили свій внесок в висадку дитячого парку. Основними гостями заходу стали сім’ї, які напередодні новорічних свят купували живойі ялинкив горщиках та подарували їх для облаштування парку.

Мета проекту “Збережи життя ялинці – подаруй дітям парк”, ініційованого ТЦ “PROMENADACENTER”, – привернути увагу громадськості до проблеми щорічного масового вирубування хвойних насаджень, зокрема новорічних ялинок.

Проект покликаний виховати у людей почуття поваги до лісу, відповідальності за природні ресурси, запропонувати альтернативний вихід для тих, хто бажає мати живу ялинку на Новий Рік. В рамках проекту ТЦ “PROMENADACENTER” реалізує ще одну важливу соціальну активність, а саме – сприяє озелененню мі100 Києва.

Щорічно в Україні знищується понад 500 гектарів хвойних насаджень, при цьому вік дерев, що вирубуються, не перевищує 4-5 років. Статистичні дані свідчать про те, що у  грудні 2012 року лісогосподарські підприємства Державного агентства лісових ресурсів України реалізували майже мільйон новорічних ялинок і сосен.

Ігор Борисович Іваненко, защитник департаменту заповідної справи Міністерства екології та природних ресурсів Україні: «Проект підтриманий Міністерством екології та природних ресурсів України, оскільки такі ініціативи соціально-відповідального бізнесу здатні змінити відношення людей до проблеми навколишнього середовища та закликати до дій. Ми усі разом висадили парк для дітей, що гласить про те, що люди готові змінити ситуацію власними діями. Адже лише спільними зусиллями можна зберегти зелене майбутнє для наших дітей».

Юлія Іванець, керівник відділу маркетингу та реклами ТЦ “PROMENADACENTER”: “В цьому році ми вперше реалізували нашу ініціативу, і отримали підтримку з боку соціально-активних людей, які приєдналися до нас сьогодні. Ми вдячні всім тим сім’ям, які відгукнулися на нашу ініціативу, приєдналися до проекту перед Новим Роком та разом з нами чекали на весну, аби скоріше висадити ялинки в парку для дітей.

На цьому наш проект не завершується, і наступної зими ми плануємо залучити до нього ще більше небайдужих людей. Наша мета, щоб цей проект став частиною сімейних традицій, в рамках яких кожен киянин міг би щороку не тільки рятувати від вирубки одну ялинку, а й сприяти озелененню нашого міста».

Контакти для ЗМІ:

Марія Русскіх, HOSHVAPR

(097) 837-30-24, (044) 364-14-33

e-mail:  russkikh@hoshvapr.com.ua

Довідка: ТЦ «PROMENADA CENTER» відчинив свої двері у 2003 році. Загальна площа торгового центру складає 42 000 кв.м.

Сьогодні про привабливість торгового центру свідчить кількість і різноманітність представлених магазинів всесвітньо відомих торгових марок. Завдяки постійній увазі покупців, у «PROMENADA CENTER» сформована колекція популярних брендів на будь-який смак.

Безперечною перевагою «PROMENADA CENTER» є формат «вулиця модних покупок». Магазини розташовані таким чином, щоб відвідувачам було комфортабельно поєднувати покупки з прогулянкою.

Добавить комментарий

Кировоград

Шестеренные насосы: принцип деяния и конструкционные особенности

Шестеренные насосы - это большие насосы роторного типа, рабочими органами которых являются две либо более шестерней, образовывающие зацепление. Основная группа шестеренных насосов состоит из 2-ух прямозубых шестерней наружного зацепления. Используются также и другие

Пчелиный мед как бизнес. Узнайте, какие сорта приобретают!

В наше время продажу пчелиного меда можно вне сомнения именовать выгодным занятием. В моде здоровый стиль жизни и натуральные продукты, потому объем потребляемого людьми меда возрастает. В нашей стране больше людей хлопочут о собственном здоровье и не обходят полки

От чего зависит действенная гидроизоляция пола

Вода, которая имеет характеристики растворителя, может оказывать негативное воздействие на многие объекты. В особенности это касается стройматериалов, которые имеют высшую пористость. К примеру, бетон, кирпич, известняк отлично впитывают воду и это не самым наилучшим

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Оперативная связь

Укажите свой телефон или адрес эл. почты — наш менеджер перезвонит Вам в удобное для Вас время.