Киев

Схемний податковий кредит – на особливому контролі

Відпрацювання підприємств, які мінімізують сплату податку на додану вартість шляхом використання податкових накладних, виписаних контрагентами, які перебувають у розшуку, не подають звітності, визнані банкрутами — один з пріоритетних напрямів роботи податкової.

З початку року фахівцями ДПІ Гласіївського району було перевірено 155 СГД, які викликали підозру за фактом відсутності реального здійснення операції на суму близько 155 мільйонів гривень. В ході відпрацювання, з их було виявлено 55 підприємств, які сформували схемний податковий кредит на суму 26, 5 мільйонів. гривень. За плодами проведеної роботи до бюджету додатково надійшло 11, 6 мільйонів. гривень податку на додану вартість по 85 СГД.

Серед підприємств із сумнівною господарською діяльністю існує певна ієрархія. Одні — безпосередньо формують схемний податковий кредит, другі — зменшують податкові зобов’язання за рахунок включення схемного податкового кредиту, інші – виконують роль посередників між першими і другими.

На сучасному етапі спостерігається тенденція добровільної відмови суб’єктами господарювання від схемного податкового кредиту. Але залишаються поодинокі випадки, если підприємства використовують тіньові схеми роботи та здійснюють нікчемні правочини.

Такі порушники виявляються завдяки «ризикоорієнтованій системі» автоматизованого моніторингу. Після чого працівниками податкової міліції встановлюється коло пов’язаних осіб, визначаються майнові права на нерухомість посадових осіб даних підприємств та їх засновників, здійснюється розкриття банківської таємниці всіх учасників системи тощо.

Добавить комментарий

Киев

Фитнес-клуб или домашние тренировки — что выбрать?

Здоровое тело и хорошая физическая форма всегда ценились высоко. Ничего не поменялось и сегодня. Напротив, здоровый образ жизни нынче в тренде. А фитнес — это обязательное занятие для всех, кто …

Племенное стадо КРС

Поможем сделать племенное стадо (племенное ядро) на ваших телках-реципиентах (суррогатных матерях) методом пересадки зародышей от коров-рекордисток в молочном (8-12 тыс. кг) и мясном (привесы до 1 кг) скотоводстве. Более популярны в молочном скотоводстве: голштинофризская

Уборка квартир в Киеве: виды услуг от клининговых фирм

Идеальная чистота и порядок в доме – говорят, это обязательное условие для успеха в жизни. С фэн-шуй, конечно, можно поспорить, но если управлять хаосом еще как-то можно, то чистота – …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Оперативная связь

Укажите свой телефон или адрес эл. почты — наш менеджер перезвонит Вам в удобное для Вас время.