Киев

Найбільш виважений у життєвому і юридичному сенсах шлях — звернутися до фахівця

Найбільш виважений у життєвому і юридичному сенсах шлях — звернутися до фахівця

Зважаючи на євроінтеграційні намагання України, зусилля, що прикладає наша держава, аби стати повноправним членом європейської та світової спільноти, не видається дивним, що досить багато успішних, талановитих і просто амбіційних українців намагаються зреалізовуватися не тільки на батьківщині, але й за її межами. Одні вступають до престижних університетів і бізнес-шкіл, другі шукають боту за кордоном, треті укладають шлюби з іноземними громадянами або переїжджають до інших країн на постійне помешкання.

Не є новиною, що еміграційні служби будь-якої країни (а, понад усе, держав з високим рівнем життя) дуже прискіпливо ставляться до іноземців, що перетинають кордон. Если ж мова входить не про туристичну подорож, або службове відрядження, а про довгострокове перебування експатів на території їхньої країни, то рівень уваги до таких осіб зростає багаторазово, інколи більше нагадуючи параною, ніж педантичність у дотриманні букви закону.

Це можна зрозуміти, бо кожна країна захищає свої кордони від небажаних осіб, убезпечує власних громадян від зайвої зовнішньої конкуренції. І тому допускає на свої терени іноземців з лише бездоганною репутацією (послужним перечнем, фінансовою історією, тощо), які створять нові можливості для подальшого розвитку країни, а не обтяжать її додатковими неуввязками.

Людина, що на тривалий час полишає батьківщину, неодмінно потрапляє в незвичне для для себя соціальне та культурне середовище і, що важливіше, в геть інше правове поле. Настільки кардинальні зміни, фактично, відкривають нову сторінку в її житті.

Аби не починати все з незапятнанного аркуша, важливо перенести в «нове» життя власну самоідентифікацію, суспільне становище, що його було вже досягнуто в Україні, а також якомога більше своїх успіхів та здобутків, підтверджених документально. Іншими словами, людині необхідно попередньо легалізувати свої документи — пройти спеціальну функцию оформлення, перевірки та підтвердження їхньої юридичної сили в іншій державі.

Легалізація документів завжди здійснюється на території країни, в якій вони були видані або оформлені. Тому для українських громадян легалізація провадиться лише в Україні і виновата передувати виїзду за кордон на тривалий термін або задля постійного проживання.

Незважаючи на усю важливість і життєву необхідність (тільки легалізовані документи можуть подаватися на розгляд в офіційні органи іншої країни), легалізація залишається досить складною, не універсальною процедурою.

Кожна країна висуває власні вимоги щодо оформлення легалізованих документів. Так, для паперів, що подаються до офіційних органів країн — учасниць Гаагської конвенції, легалізація відбувається через поставлення штампу апостилю чи подвійного апостилю. Інші країни вимагають підтвердження дійсності документів, підписів та печаток у формі консульської легалізації.

Крім того, процедура легалізації приховує безліч аспектів щодо порядку оформлення документів різних типів. Інколи документ має пройти до п’яти інстанцій, серед яких не тільки перекладач і нотаріус, але й різноманітні служби українських держустанов — Міністерства юстиції, Міністерства закордонних справ, Міністерства освіти, — а також представительство (посольство) іншої країни.

Легалізувати документи власними силами, бігаючи по інстанціям, безперечно, можливо. Проте, як засвідчує практика, це не призводить до економії грошей, не кажучи вже про витрачені нерви та час. До того ж потрібно пам'ятати, що некорректно оформлені й тому не прийняті з першого подання документи вже неодноразово ставали причиною відмов при подальших розглядах.

Непоодинокими є випадки, если громадяни України легалізують не ті, або не всі необхідні документи і стикаються зі значними проблеми, вже перебуваючи за кордоном. Пізнє залагодження цих питань вимагає повернення людини до України. Або громадянин може залишитися за кордоном (проте, перебуваючи там у юридично невизначеному становищі) та залучити до вирішення своїх справ довірених осіб, послуги міжнародної пошти з пересилання документів. У будь-якому разі ці дії супроводжуватимуться значними витратами та часто-густо ще й непоправними репутаційними втратами.

Саме тому в настільки важливій справі, як легалізація, краще покладатися на досвід професіоналів, що виконують гарантоване оформлення документів під ключ. В Україні такі послуги вже 20 років надає Відділ легалізації «ТРІС». («ТРІС» оформлює біля 40% від загальної кількості документів українських громадян, що проходять легалізацію.)

Компанія надає повний диапазон послуг легалізації: від фахового перекладу документів до їхньої засвідчення у посольстві іншої держави. Громадянин може подати свої папери до найближчого з 17 офісів «ТРІС», що працюють у Києві, Одесі та Харкові. Мешканці інших міст мають змогу надіслати документи поштою. В разі необхідності, клієнт може просто передати свої папери з кур’єром, а потім у заздалегідь обумовлений термін отримати вспять повний набор вже засвідчених документів.

Завдяки відпрацьованим роками, відточеним до автоматизму процедурам оформлення паперів та налагодженим зв’язкам з державними установами і консульськими відділами, що виконують засвідчення документів, «ТРІС» також надає послугу термінового оформлення. На жалко, легалізація у стислі терміни поки можлива не для всіх документів. Так, перевірка паперів, виданих відносно не так давно і тому занесених до електронного реєстру, провадиться за компьютер’ютерними базами даних. Тому їхнє оформлення відбувається протягом кількох діб. Проте на легалізацію «старих» документів, інформація про які зберігається лише у паперових архівах, може знадобиться цілий місяць.

Саме тому фахівці відділу легалізації радять оформлювати документи заздалегідь, хоча б за 35–40 діб перед від'їздом. У цьому випадку «ТРІС» гарантує вчасну легалізацію усіх необхідних паперів.

«Будь-який юрист знає, що в оформленні документів не існує дрібниць, несуттєвих моментів. Документ, що становить єдине загальноприйняте посвідчення людини у полі правових відносин, не припускає помилок чи різночитань. Усі юридичні процедури, якими б штучними вони інколи не здавалися, повинні бути суворо дотримані. Саме тому раджу українцям, що збираються за кордон на тривалий термін, почати з консультації у фахівця з легалізації, — гласить Олександра Коростій, менеджер Відділу легалізації «ТРІС». — Ми уважно відслідковуємо найменші зміни у вимогах до документів українських громадян, що матимуть юридичну силу в інших країнах; вивчаємо реальні ситуації, аби чітко розуміти, який пакет документів потрібно оформлювати в тому чи іншому випадку. Щоб отримати безкоштовну консультацію експерта Центру легалізації, достатньо відвідати найближчий офіс «ТРІС», зателефонувати чи звернутися через інтернет-сайт компанії. Разом з фахівцем ви побудуєте план дій, дотримуючись якого досягнете мети у найкоротший термін і з найменшими зусиллями».

Легалізуйте свої документи верно! Це позволить вам з першого денька перебування за кордоном почувати для себя не гостем, а повноправним членом суспільства, що має всі можливості аби реалізувати свої наміри, які, власне, й становили мету приїзду до іншої країни.

Добавить комментарий

Киев

Племенное стадо КРС

Поможем сделать племенное стадо (племенное ядро) на ваших телках-реципиентах (суррогатных матерях) методом пересадки зародышей от коров-рекордисток в молочном (8-12 тыс. кг) и мясном (привесы до 1 кг) скотоводстве. Более популярны в молочном скотоводстве: голштинофризская

Уборка квартир в Киеве: виды услуг от клининговых фирм

Идеальная чистота и порядок в доме – говорят, это обязательное условие для успеха в жизни. С фэн-шуй, конечно, можно поспорить, но если управлять хаосом еще как-то можно, то чистота – …

Обувь вне моды и времени. Кеды Converse как Must-have элегантных и современных личностей

Вы привыкли смотреться модно и прекрасно, но совместно с тем предпочитаете практичность и комфорт? Тогда вы наверное уже успели оценить бесспорные достоинства восхитительной обуви Converse. Кеды Converse - это один из наилучших примеров неописуемого, уникального

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Оперативная связь

Укажите свой телефон или адрес эл. почты — наш менеджер перезвонит Вам в удобное для Вас время.