Ивано-Франковск

Квітнева Акція програми лояльності від ТОВ «ПОШТОРГ ЮЕЙ»

Як і було заплановано, 30 квітня 2013 року рівно о 12-й годині, затишний конференц-зал готелю «Космополіт» зібрав клієнтів ТОВ «ПОШТОРГ ЮЕЙ» для проведення чергової Акції у рамках програми лояльності.

ТОВ «ПОШТОРГ ЮЕЙ» дотримується принципів відкритості щодо своєї діяльності, тому традиційно запрошує на акції незалежного нотаріуса та своїх клієнтів, які не лише беруть участь в акції, а й входять до  складу комісії, стежать за перебігом процесу визначення переможців і засвідчують дотримання усіх правил  проведення заходу.

Отже, переможцями квітня 2013 року стали Руденький Олексій Єфимович з Тернопільської області та Шикало Надія Василівна з Київської області.

Руденький Олексій Єфимовичстав власником 3-го  Спеціального призу– наборушвейцарських годинників «Ідеальна пара» вартістю 5 000,00 гривень, а Шикало Надія Василівнаотримала 2-й Величавый приз – грошову суму в30 000,00 гривень.

Зважаючи на зацікавленість клієнтів компанії щодо перемоги, як результату участі в Акціях програми лояльності, акцентуємо увагу на тому, що наші переможці Руденький Олексій Єфимович та Шикало Надія Василівна є постійними клієнтами ТОВ «ПОШТОРГ ЮЕЙ» з 2011 року та  мають високий клієнтський статус завдяки своїй активній позиції споживача.  

Купуючи товари через сборники ТОВ «ПОШТОРГ ЮЕЙ» усі клієнти мають безперечну перевагу — широкийій вибір якісних продуктів народного споживання та рівні шанси на перемогу в Акціях програми лояльності. 

Тож, щиро вітаємо з перемогою та дякуємо за співпрацю!

Довідка:

Основною діяльністю ТОВ «ПОШТОРГ ЮЕЙ» є роздрібний продаж продуктів широкого масового вжитку поштовим замовленням за системою посилкової торгівлі. Замовити безкоштовний каталог  ТОВ «ПОШТОРГ ЮЕЙ» можна за номерами телефонів 0 800 30 15 25 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів) або (044) 499 77 10 (згідно з тарифами ПАТ «Укртелеком») та за адресою:                               ТОВ «ПОШТОРГ ЮЕЙ», а/с № 123, м. Київ, 04300, написавши ласта с проханням у довільній формі.

Дізнайтесь про діяльність ТОВ «ПОШТОРГ ЮЕЙ» з офіційного веб-сайту :http://poshtorg.com.ua

Добавить комментарий

Ивано-Франковск

Межкомнатные пластиковые двери

Еще совсем недавно замена межкомнатных дверей в квартире практически было проблемой (покупка и установка стоили довольно дорого), то в настоящее время все решается быстро и дешево. Рынок практически переполнен самыми …

Карпатские древесные сувениры: почему эта продукция приносит гигантскую прибыль

Сувениры являются восхитительными атрибутами нашей жизни. Их привозят из разных поездок на память о месте посещения, даруют друзьям и близким. В Украине особенной популярностью пользуются карпатские древесные сувениры, сделанные народными умельцами. Приобрести

Путь к сердечку дома лежит через… древесную лестницу

Древесные лестницы – безупречное решение для дома. Они никогда не выйдут из моды так, чтоб считаться неприемлимыми. И в отличии от лестниц из других материалов, древесная лестница для дома будет веселить вас собственной красотой не одно десятилетие. Современные

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Оперативная связь

Укажите свой телефон или адрес эл. почты — наш менеджер перезвонит Вам в удобное для Вас время.