Интернет маркетинг

Переваги інтернет-магазину

Переваги інтернет-магазину швидкий пошук потрібного товару при користуванні пошуковою системою за ключовими словами або категоріям; велика економія грошей - відсутні витрати на оренду офісу, оформлення вітрин, зарплата продавцям і т.п .; покупка в онлайн-режимі - замовлення товару, оформлення доставки, оплата - все це можна зробити, не виходячи з будинку; управляти інтернет-магазином можна з будь-якої точки світу.

Що потрібно для відкриття інтернет-магазинуВиділений інтернет-канал (режим онлайн, підтримка клієнтів через веб, пошту, ICQ та інші форми комунікаторів);Складські приміщення - як офіс, так і ваша квартира (будинок), де можна буде зберігати товар;Персонал, якщо потрібно (адміністратор, водій, комірник, кур'єр);Доменне ім'я (легко запам'ятовуючий назва);Хостинг.Напрямок інтернет-магазину
При створенні інтернет-магазину головну роль займає вибір напрямку. Це надзвичайно дуже важливий крок, оскільки він надалі буде керувати вашим успіхом.

Спочатку потрібно вирішити, в чому ви найбільше розбираєтеся і що вам цікаво. Якщо ви жінка, то навряд чи добре будете розбиратися в електроніці або сантехніці. Тобто потрібно вибрати ті товари, з якими вам легше і простіше працювати.

При створенні інтернет-магазину потрібно, в першу чергу, зареєструватися як приватний підприємець. Потім - платником єдиного податку. Потрібно бути готовим, до того, що це не безкоштовно і витягне з вашої кишені кілька сот гривень.

Приміром інтернет-магазин парфумерії, з продажу lanvin marry me можна відкрити як власними силами, так і через торговельні онлайн-майданчики, які дозволяють будь-якому охочому створити бізнес з нуля.
За словами керівника бізнес платформи Абагян Гургена, для створення інтернет-магазину за допомогою торгових онлайн-майданчиків не потрібно ніяких особливих навичок.
"Зараз дуже багато користувачів створюють такі магазини, перенісши свій офлайн-бізнес в онлайн. Це корисно людям, які починають свої перші кроки в бізнесі", - говорить він.
Сам інтернет-магазин зареєструвати набагато простіше і швидше.

"Необхідно заповнити кілька полів, перейти в адміністрування і наповнити сайт. Все дуже просто, є навіть короткі відео-інструкції, в яких можна швидко побачити, як додати товар або створити новий розділ", - зазначає Гурген.

Однак торговельні площадки надають свої послуги безкоштовно тільки на первинному етапі, поки інтернет-магазин не почне приносити прибуток. Потім торгові онлайн-майданчики будуть стягувати від 1 до 8% від заробітку.

Як ми вище писали в інтернет-магазині має бути доменне ім'я та хостинг. Якщо безкоштовно розміщувати домен, то це буде піддомен, який найчастіше не викликає у клієнтів довіру. Сам домен варто чималі гроші. Наприклад, в зоні .соm - 250 грн на рік, com.ua - 225 грн на рік.

Безкоштовно пропонують розміщувати і хостинг, але тут немає ніяких гарантій. Ресурс може закритися, вийти з ладу, а також призупинити надання послуги, що може відбити довіру клієнтів.
Недарма говорить народна мудрість, що безкоштовно буває тільки сир у мишоловці. Тому створити магазин безкоштовно можна, але гроші платити за його просування доведеться.

Просувати інтернет-магазин безкоштовно можна, але не завжди це буде приносити успіх. Для швидкого залучення клієнтів використовується банерна реклама, вона є найефективнішою і в той же час дорогою. Ціна її залежить від кількості показів на тиждень, а також від місця на сторіночці (приблизно від 800 грн місяць).
Дешевший варіант - контекстна реклама. Вона працює за ключовими словами в пошукових системах. Ціна варіюється від 100 - 150 грн на місяць.
Найбільш ходові товари в інтернетіКниги;

Сувеніри, іграшки, подарунки;

Товари для тварин;

Велика побутова техніка;

Комп'ютери та супутні товари;

Дрібна побутова техніка (мобільні телефони, фотоапарати, плеєри);

Товари з секс-шопа;

Косметика і парфюмерія;

Товари для хобі і колекціонування;

Меблі і предмети інтер`єруТовари для відпочинку та туризму.
Створити унікальний магазин безкоштовно під силу практично кожному. Головне не бояться робити помилки і вчитися на них.

 

Комментарии:

  1. Дзень Kiт 2.12.2019 19:15

    Ничо полезного

Добавить комментарий

Интернет маркетинг

Маркетинг в сфере В2В

Вы наверняка уже знаете, что собою представляет маркетинг – это целый стратегический план по привлечению клиентов. Он также разделяется на В2В, направлен на работу с компаниями и В2С – работа …

Как научиться правильно продавать

Каждая компания и индивидуальный предприниматель должны уметь продавать, потому что это значимо для успеха. Неважно, открываете ли вы магазин, продаете ли вы товар, услугу или идею. Если вы не можете …

Что делать, если нет продаж

У вас когда-нибудь было такое: за весь день ни одного клиента? Неприятное ощущение. А если завтра то же самое? А если клиентов нет в течение полутора недель? Это уже не …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Контакты для заказов шлакоблочного оборудования:

+38 096 992 9559 Инна (вайбер, вацап, телеграм)
Эл. почта: inna@msd.com.ua