пищевое > Украина > Украина сегодня

Державний реєстр потужностей операторів ринку: де можна ознайомитись

Для отримання операторами ринку державної реєстрації потужності щодо виробництва та обігу продуктів харчування слід звернутися у ЦНАП або до органів Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. Також після проходження процедури реєстрації, можна надіслати заяву в електронному вигляді на портал Дія. Але для цього фізична особа повинна мати зареєстрований електронний підпис. Отримати детальну інформацію, яка стосується цієї послуги, можна на інформаційному порталі Гід з державних послуг.

Умови надання

Оператори ринку повинні надати заяву не пізніше десяти календарних днів до початку своєї трудової діяльності. Вони можуть зробити це особисто або через свого представника, який має на це уповноваження. При схваленні заяви інформація потрапляє у державний реєстр потужностей операторів ринку, де їм присвоюється реєстраційний номер. Ця послуга надається безоплатно.

Термін надання послуги

Рішення про надання або відмову у наданні реєстрації потужності приймається протягом 10 діб після дня, в який було надано заяву. Результати надсилаються замовнику рекомендованим листом на вказану адресу протягом трьох діб після прийняття рішення.

Якщо через 15 робочих діб після надання заяви оператор ринку не отримав письмового рішення про відмову, він має право приступити до своєї трудової діяльності за принципом мовчазної згоди.

Форма рішення

У рішенні про державну реєстрацію міститься наступна інформація:

● ПІБ оператора ринку або назва юридичної особи;

● особистий реєстраційний номер;

● вид діяльності, який вказано у заяві;

● дата впровадження документу.

Підстави для відмови

Для правильного заповнення заяви про реєстрацію слід ознайомитися з її формою на інформаційному ресурсі - Гід з державних послуг. Якщо документ не відповідає цій формі або в ньому надана неповна (некоректна) інформація, то це вважається підставою для відмови у наданні послуги.

Але у випадку, коли оператор упевнений у правильності заповнення наданої форми й не розуміє причин відмови, він може оскаржити її в окружному адміністративному суді.

Позовна заява може надаватися у письмовому вигляді протягом шести місяців після отримання рішення про відмову, яке є порушенням прав та інтересів замовника. Це може зробити безпосередньо оператор ринку або його уповноважений представник.

Суд повинен розпочати розгляд справи протягом шести днів після надання позивачем скарги. Рішення виноситься не пізніше 30 діб з дня початку розгляду.

Добавить комментарий

пищевоеУкраинаУкраина сегодня

Специфика поварских женских штанов

В каталоге компании Profforma представлен широкий ассортимент брюк поварских женских. Они идеально сидят по фигуре, подчеркивают все ее достоинства и маскируют недостатки. При желании их можно подвернуть, сделав красивые манжеты. …

5 мифов о пальмовом масле, которые давно пора развеять.

В мире здорового питания пальмовое масло считается злом. Ему приписываются опасные воздействия на организм, такие же как глютену и глутамату. При этом исследования показали, что на глютен имеет аллергию только …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Партнеры МСД

Контакты для заказов шлакоблочного оборудования:

+38 096 992 9559 Инна (вайбер, вацап, телеграм)
Эл. почта: inna@msd.com.ua

За услуги или товары возможен прием платежей Онпай: Платежи ОнПай