ЕЛЕКТРОТЕХНІКА У БУДІВНИЦТВІ

Робочі характеристики асинхронних двигунів

При холостому ході (Р2 = 0) швид­кість обертання «2 близька до синхронної « (ковзання близьке до нуля). Із збіль­шенням навантаження швидкість обер­тання зменшується, ковзання зростає від­повідно до відношення s = Pej^ (див.

1. 28). З міркувань забезпечення високого ККД це відношення обмежується вузьки­ми межами. Звичайно при Р; = Рн ковзан­ня s = 1,54 ^ 5%. Відповідно «2 = /Р2) яв­ляє собою слабко похилу до осі абсцис криву.

Моментна характеристика М = /Р2). Оскільки швидкість обертання двигуна в робочому діапазоні навантажень майже не змінюється, залежність М = /Р2) виявляється досить близькою до лінійної.

Залежність соэф = f[P2). Внаслідок наявності в магнітному колі двигуна повітряного зазору струм статора містить порівняно велику реактивну складо­ву. Це впливає на коефіцієнт потужності. Тому cos9 АД завжди менший одини­ці. Найбільше його значення (0,8 ^ 0,9) має місце при номінальному наванта­женні. Із зменшенням навантаження він різко убуває, досягаючи при холостому ході значень 0,15 ^ 0,2. Недовантажений асинхронний двигун має низький кое­фіцієнт потужності.

Залежність п = f(P2). ККД асинхронного двигуна має максимальне зна­чення при номінальному або близькому до нього навантаженні (Р2 ~ РН). При цьому він досить високий. Важливо відзначити, що при навантаженнях Р2 = (0,25 ^ 1,25) РН зміни ККД незначні. Це означає що у великому діапазоні навантажень двигун працює економічно з ККД близьким до максимального.

Залежність I1 = fP2). Струм статора складається із значної намагнічую­чої складової I0, що майже не залежить від навантаження, і складової - I'2, що

врівноважує навантаження ротора

• • •

11 = 10 + (- 12) .

Г оловним чином за рахунок I0 асинхронний двигун при відсутності наванта­ження споживає порівняно великий струм холостого ходу! х.х. Він може бути біль­шим за 50% від номінального. Із зростанням навантаження струм статора зростає.

Крім перелічених, до робочих характеристик відносять також переванта­жувальну здатність двигуна і його механічну характеристику.

Добавить комментарий

ЕЛЕКТРОТЕХНІКА У БУДІВНИЦТВІ

Захисне заземлення і занулення

Одним з найбільш важливих заходів, що значно підвищують електробезпеку працюючих на будівництві людей, є правильне влаштування захисного заземлення. Захисне заземлення являє собою з'єднання металевих частин електрооблад­нання і установок за допомогою …

Класифікація умов робіт за ступенем електробезпеки

Роботи, здійснені в діючих електроустановках, щодо заходів безпеки під­розділяють на такі категорії: при повному знятті напруги; з частковим зняттям напруги; без зняття напруги поблизу і на струмоведучих частинах; без зняття …

Дія електричного струму на організм людини

Електричний струм, що діє на організм людини, може привести до насту­пних видів ураження: електричному удару, опіку, металізації шкіри, електрич­ному знаку, механічному пошкодженню, електроофтальмії. При проходженні електричного струму через організм людини …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Партнеры МСД

Контакты для заказов оборудования:

Внимание! На этом сайте большинство материалов - техническая литература в помощь предпринимателю. Так же большинство производственного оборудования сегодня не актуально. Уточнить можно по почте: Эл. почта: msd@msd.com.ua

+38 050 512 1194 Александр
- телефон для консультаций и заказов спец.оборудования, дробилок, уловителей, дражираторов, гереторных насосов и инженерных решений.