Донецк

До уваги користувачів РРО: щомісячні паперові звіти — в минулому

Щодня від платників податків Гласіївського району надходить значна кількість запитань щодо порядку подання звітності в період переходу на електронне звітування, тому спеціалісти податкової дають роз’яснення.

Після проведення персоналізації, припиняється подання паперової звітності і контрольно-звітна інформація передається лише у електронному вигляді до Системи зберігання і збору даних РРО.

За місяць, у якому проведено підключення до Системи (персоналізацію), суб’єкт господарювання у термін до 15 числа наступного місяця, подає звіт ЗВР – 1 з зазначенням обсягів розрахункових операцій за період звітного місяця до початку електронного звітування.

Наприклад, якщо суб’єктом господарювання персоналізовано РРО 25 вересня, він до 15 жовтня подає звіт ЗВР – 1, в якому вказує обсяги розрахункових операцій, проведених до 25 вересня. В подальшому подання звітності за формою ЗВР – 1 суб’єктом господарювання припиняється.

Нагадаємо, що з нового року всім користувачам касових апаратів необхідно перейти на електронне звітування Міністерства доходів і зборів України, шляхом зміни старенького касового апарату на більш сучасний, або переобладнати існуючий спеціальним модемом.

Часу залишилось не так вже й багато. Саме тому, шановні платники податків, до початку 2014 року ви маєте перейти на більш зручніший рівень обслуговування.

Добавить комментарий

Донецк

Яичный порошок — почему конкретно он.

Яичный порошок делается из новых яиц. Добавление каких-то хим. веществ у честных производителей, мягко говоря, не приветствуется. Вопреки всераспространенным легендам, с уверенностью можно сказать, что яичный порошок сохраняет внутри себя все полезные характеристики

Правила неплохого хлеба. Как выбирать хлебобулочные изделия

Хлебобулочные изделия составляют важную часть рациона каждого человека. Люди с самых давнешних времен выпекают хлеб, который всегда числился и считается одним из важнейших частей каждодневного питания человека. Ведь в собственном составе он содержит такие актуально

Вертикализатор помогает нездоровым подняться…

Неподменным ассистентом при ДЦП, мышечной дистрофии, рассеянном склерозе является вертикализатор. Вертикализатор - это самостоятельное устройство, которое употребляется для профилактики и смягчения проявления негативных физиологических и психических последствий

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Оперативная связь

Укажите свой телефон или адрес эл. почты — наш менеджер перезвонит Вам в удобное для Вас время.