Cправочник агронома

Зберігання сільськогосподарської техніки

Трактори, комбайни та іншу сільськогосподарську техніку зберігають здебільшого на відкритих майданчиках з твердим покриттям. У передо­вих господарствах складну техніку (трактори, комбайни) зберігають у закритих приміщеннях. Майданчики для зберігання техніки обладну­ють площадкою для миття машин, складом запасних частин, протипо­жежним інвентарем.

Проїзди між машинами, що поставлені на зберігання, залишають та­кої ширини, щоб можна було вільно проїхати й провести технічне обслу­говування за технікою.

Перед постановкою на зберігання машини чистять, миють і в необ­хідних випадках змащують і підфарбовують. Паливо й воду із двигунів зливають, їх картери заповнюють свіжим мастилом, а в циліндри через отвори для форсунок або свічок заливають мастило. Агрегати, вузли й де­талі, зняті з машин, а також інструменти на період зберігання здають на склад.

Постановку машин на зберігання оформляють приймально-здавальним актом, в якому відзначають технічний стан і комплектність машин.

При зберіганні техніки на відкритих майданчиках з машин знімають електрообладнання (генератор, стартер, магнето, акумулятори та ін.), ланцюги, полотняно-планчасті конвейєри, деталі з гуми, дерева. Отвори, що залишились після зняття вузлів і агрегатів, закривають.

Під металеві колеса машин ставлять підкладки, а начіпні машини з гумовими шинами ставлять на підставки.

Технічне обслуговування за машинами і знаряддями на майданчику під час зберігання виконують спеціально виділені механізатори.

Перевірку стану техніки при зберіганні виконують шляхом огляду її не менше двох разів за період зберігання в закритих приміщеннях, а на відкритих майданчиках—одного разу в 2 місяці.

Cправочник агронома

Додатки

І. Коефіцієнти переведення побічної та супутньої продукції в основну (по зернових, технічних, кормових культурах і травах — одиниці маси, по плодово-ягідних культурах і винограду — 1000 шт. садивного матеріалу по …

Техніка безпеки

У господарствах за організацію і стан охорони праці відповідають керівники (в колгоспі—голова, в радгоспі—директор). Головні спеціа­лісти господарства відповідають за охорону праці й техніку безпеки окре­мо по галузях: головний агроном — …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Партнеры МСД

Контакты для заказов шлакоблочного оборудования:

+38 096 992 9559 Инна (вайбер, вацап, телеграм)
Эл. почта: inna@msd.com.ua