Кредиты > кредиты, лизинг, консультации

Skywards — гроші на карту за 10 хвилин

Skywards - провідний сервіс в Україні в сфері онлайн кредитування. З його допомогою можна за лічені хвилини підібрати для себе найкращі пропозиції від кредитних компаній.

Skywards - гроші на карту

Вже давно серед користувачів в Україні популярний кредит онлайн на карту під 0. Можливість оформити кредит не виходячи з дому - це мабуть найголовніший критерій, який грає важливу роль у виборі даного типу кредиту. Сервіс Skywards представлений великою кількістю кредитних організацій партнерів. Оформити кредит через сервіс буде дуже вигідно клієнтам, так, як при оформленні відсутня будь-яка комісія. Вся послуга повністю безкоштовна.

 

Онлайн кредити в Україні видаються на термін від 1 дня і до 3 місяців, без поручителів і застави, можна розраховувати на позику від 100 до 30 000 грн., А рішення про видачу Ви отримаєте протягом якихось 15 хвилин, а то й менше.

 

Щоб отримати кредит онлайн за допомогою даного сервісу на свої потреби, вам необхідно, дотримуватися певних умов:

 

  • ваш вік має відповідати рамкам від 18 до 70 років;
  • потрібно вказати паспортні дані, ідентифікаційний код;
  • мати банківську картку будь якого банку України.

 

Якщо Ваші дані відповідають цим критеріям, необхідно натиснути на кнопку “Отримати гроші” та заповнити заявку у вигляді анкети на сайті МФО. У заявці на кредит необхідно правильно заповнити поля: сума кредиту, прізвище, ім'я та по батькові, вказати ідентифікаційний код, дату народження, номер телефону, вид працевлаштування з наведених варіантів.

 

Обов'язкове працевлаштування не обов'язково, але вітається. Зайнятість може бути, як офіційною, так і не офіційною, адже кредити доступні і студентам і пенсіонерам. Тож і перші і другі також мають можливість отримати й довгостроковий кредит онлайн.

 

Менше ніж за 15 хвилин з Вами зв'яжеться менеджер, щоб обговорити ваш майбутній кредит. Вам можуть задати деякі питання, до того ж потрібно буде мати при собі паспорт та ІПН, щоб перевірити їх. Рішення по кредиту отримаєте на емейл і СМС на ваш смартфон. Після цього, при позитивному результаті, вам залишиться підписати електронний договір і почекати 10 хвилин, щоб гроші надходили на вашу кредитну карту. При відмові, можна надіслати заявку в іншу кредитну організацію. Сервіс «Skywards» співпрацює з великою кількістю компаній, тому вибір величезний: Манівео, АлексКредіт, Дінеро, ССлоан і інші.

 

Чому варто звернутися саме до сервісу «Skywards»:

 

  • Більше шансів отримати кредит. Компанія співпрацює з великою кількістю МФО і банків України.
  • Економія часу. Вам не потрібно шукати сайти кредитних організацій і ходити по відділеннях з папками своїх документів. Порівняти умови та зробити свій вибір ви можете на одній сторінці сайту.
  • Фішки і бонуси від сервісу. Ви можете підписатися на безкоштовну розсилку щодо актуальних акцій серед МФО.
  • Доступність. Послуги сервісу безкоштовні, не потрібно платити комісію. За допомогою інтернету можна подати заявку з будь-якої точки України.
  • За допомогою сервісу «Skywards» понад 86% клієнтів отримують кредит без відмови від наших партнерів. Поспішайте оцінити якість сервісу вже прямо зараз. Заповнюй заявку онлайн на кредит!

 

Добавить комментарий

Кредитыкредиты, лизинг, консультации

Дополнительная проверка заемщика с помощью скоринга от телеком оператора

Финансовые организации, занимающиеся выдачей займов, нуждаются в защите от мошенников и клиентов, которые не возвращают кредиты. Безопасность в сфере кредитования и микрокредитования возможна благодаря проверке потенциальных заемщиков. Для этого можно …

Где взять денег срочно если везде отказывают?

Плохая кредитная история мешает многим людям получить кредит в банке. Даже при платежеспособности банковские учреждения чаще всего не соглашаются предоставить такому заемщику даже небольшой займ.

Что такое беззалоговый кредит?

Существует множество различных видов кредитов, когда для получения денежных средств необходимо предоставить в залог какой-либо вид имущества. Однако не у всех есть такая возможность, поэтому в таких ситуациях можно воспользоваться …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Партнеры МСД

Контакты для заказов шлакоблочного оборудования:

+38 096 992 9559 Инна (вайбер, вацап, телеграм)
Эл. почта: inna@msd.com.ua

За услуги или товары возможен прием платежей Онпай: Платежи ОнПай