Черновцы

МакДональдз розкрив конкурсні пропозиції на закупівлю обладнання в рамках акції «День Щастя»

Відкритий конкурс, що проводився Фондом «Україна 3000» за участі представників компанії МакДональдз в Україні, було оголошено з метою придбання обладнання на кошти, зібрані в рамках благодійної акції «День Щастя».

Заявки на участь в конкурсі подавали з 15 січня 2014 року по 6  свирепого 2014 року.

Для того, щоб узяти участь у конкурсі фізичні особи-підприємці або юридичні особи (незалежно від форми власності, місця реєстрації та розташування) мали запитати технічне завдання шляхом офіційного письмового звернення, а потім надіслати конкурсну пропозицію представникам компанії МакДональдз. В ході конкурсу було отримано 11пропозицій від постачальників. Перелік переможців буде оприлюднено на офіційних веб-сайтах Фонду «Україна 3000» та компанії МакДональдз в Україні.

Нагадаємо, що в ході проведення 12-ї щорічної благодійної акції «День Щастя в МакДональдз» дитячі лікарні в 24 містах України отримають нове обладнання для надання медичної допомоги дітям із черепно-мозковими травмами. За підсумками акції у 2013 році було зібрано рекордну за роки проведення акції суму – 4 881 967 грн.

«Cума коштів, зібрана вцьому році, стала рекордною за всі роки проведення акції. Це свідчить про те, що все більше відвідувачів прагнуть допомогти дітям, долучаються до нашої акції, та беруть активну участь у «Дні Щастя». Кошти, зібрані в рамках акції «День щастя» у 2013 році, будуть спрямовані на закупівлю якісного обладнання для надання медичної допомоги дітям із черепно-мозковими травмами. Ми сподіваємося, що благодійні ініціативи компанії надихатимуть відвідувачів брати ще більш активну участь у акції «День Щастя» та інших соціальних ініціативах компанії», – прокоментував Андрій Лук'яненко, Старший директор з розвитку бізнесу ПІІ «МакДональдз Юкрейн Лтд».

***

Благодійна акція «День Щастя в МакДональдз», що традиційно проводиться кожного року в листопаді, має на меті допомогти дитячим медичним установам необхідним обладнанням та розвинути культуру індивідуальної благодійності в Україні.

Акція проводиться в Україні з 2002 року та має на меті розвинути культуру індивідуальної благодійності в Україні, а також допомогти дитячим медичним установам необхідним обладнанням. За роки проведення «Дня Щастя» було зібрано близько 19млн грн, на які було придбано обладнання для понад 50 дитячих лікарень у 28 містах України.

Добавить комментарий

Черновцы

Как выбрать панорамные алюминиевые окна

Алюминиевые окна часто используются при выполнении панорамного остекления. Они позволяют достичь максимального уровня освещенности, менее громоздкие, по сравнению с пластиковыми конструкциями и прекрасно сочетаются с фасадами, оформленными в современном стиле. …

Не дай украинцам замерзнуть!

Одеяла оптом стандартных размеров и необычного свойства... Конкретно так охарактеризовывает свою продукцию ведущая украинская фабрика Люкс Текстиль, занимающаяся созданием и реализацией домашнего текстиля и одеял оптом, а именно. Люкс Текстиль гордится тем, что

Сетка железная. Продлите срок эксплуатации конструкции!

Сетка железная - в наше время этот материал употребляется во всех строй работах. На украинском рынке сетка железная представлена в широком ассортименте. Но далековато не все компании предлагают высококачественный продукт. Из-за высочайшей потребляемости железной

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Партнеры МСД

Контакты для заказов шлакоблочного оборудования:

+38 096 992 9559 Инна (вайбер, вацап, телеграм)
Эл. почта: inna@msd.com.ua