Черкассы

Вкладники відзначили надійність Діамантбанку

Протягом першого кварталу поточного року Діамантбанк залучив депозитів фізичних осіб на суму 813 млн гривень, що майже удвічі більше, ніж показник минулого року.

Як зазначив Віце-президент бізнесу «Персональні фінанси» ПАТ «Діамантбанк» Юрій Саєнко: «Незважаючи на нестабільну ситуацію в країні, що триває останній період, вкладники довіряють банку та продовжують розміщувати свої кошти на депозити. Приємно відзначити, що сьогодні  пріоритетним критерієм вибору банку для вкладників є не лише привабливі ставки, а й стабільність та надійність фінансової установи. Наші головні принципи у співпраці з клієнтами  – повне дотримання та обов’язкове виконання своїх зобов’язань,  стабільні середньоринкові ставки, широкий перелік конкурентоздатних депозитних програм».

Нагадаємо, що сьогодні в Діамантбанку діють спеціальні депозитні пропозиції: депозит «Патріотичний», який передбачає підтримку обороноздатності країни, а також депозит «Власний вибір» з можливістю самостійного вибору строчку розміщення та вільним зняттям коштів.

Ознайомитися з лінійкою депозитних програм Діамантбанку можна на офіційному веб-сайті www.diamantbank.ua. Детальна інформація за телефоном 0 800 308 303.

Довідка

ПАТ «Діамантбанк» зареєстрований Національним Банком України 17.11.1993 р. Банк надає повний диапазон послуг персональним та корпоративним клієнтам. Має всі ліцензії та дозволи НБУ для роботи на банківському ринку.
Банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Регіональна мережа налічує 81 відділення у 20 містах України.
2013 рік ПАТ «Діамантбанк» закінчив з прибутком  4,83 млн. грн. Чисті активи фінустанови станом на 01.01.2014 р. склали 4,78 миллиардов. грн., регулятивний капітал – 515,788 млн. грн., кредитно-інвестиційний портфель – 2,8 миллиардов. грн.

Добавить комментарий

Черкассы

Распространение с молниеносной скоростью

Проекты коттеджей из сип панелей очень актуальны на сегодняшний день в нашей стране. Сейчас они набирают больший обороты и распространяются с молниеносной скоростью. Наша компания Сервус принимает в этом активное …

Угловой шкаф – практично и нестандартно

Вы не боитесь экспериментов и готовы к неожиданным решениям? Тогда угловой шкаф как раз то, на что стоит обратить внимание выбирая мебель в Черкассах. Вместительный, элегантный и удобный, он украсит …

Новая технология: резные натяжные потолки

Конструкция резного натяжного потолка состоит из натянутых двух и более полотен. На одном из них обязательно есть художественные вырезы. Их делают с помощью лазерного оборудования. В результате можно получить различные …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Оперативная связь

Укажите свой телефон или адрес эл. почты — наш менеджер перезвонит Вам в удобное для Вас время.