Черкассы

В Україні стартував проект «Збережемо клімат разом»

31 травня в Харкові, у готелі «Національ», з успіхом пройшов перший семінар «Енергоефективність у будівництві», що відкрив низку заходів, запланованих в рамках міжнародного українсько-японського проекту «Збережемо клімат разом»*. Організує подію Державне агентство екологічних інвестицій України за підтримки Японської організації розвитку нових енергетичних та промислових технологій (НЕДО) та Українсько-японського центру НТУУ «КПІ».

Під час семінару досвідчені викладачі НТУУ «КПІ» розкрили ключові аспекти запровадження енергоефективних технологій у будівництві: нормативна база з питань підвищення енергоефективності будівель і споруд, підвищення енергоефективності фонду будівель шляхом впровадження системи енергоменеджменту, будівлі як споживачі енергоресурсів, пріоритетні технології виробництва енергії для України з відновлюваних джерел енергії з урахуванням зеленоватого тарифу, енергетичний паспорт будівель. До уваги учасників було презентовано приклад проведення енергоаудиту будівлі, а також японський досвід в галузі енергоефективності в фонді будівель.

Усі учасники семінару — 56 представників галузевих державних установ та департаментів, відповідалеких за екологічні питання; житлово-комунальних господарств, клінічних лікарень різних спеціалізацій — отримали сертифікати про проходження навчання та доступ до дистанційного курсу «Управління інноваційними проектами у галузі енергозбереження» та доповідей на семінарах у регіонах та Києві.

Наступний семінар за темою: «Енергоефективність у промисловості» відбудеться 3 червня у Донецьку.

*«Збережемо клімат разом» — міжнародний проект, що проводиться Державним агентством екологічних інвестицій України (Держекоінвестагентство) в рамках реалізації укладеної у 2009 році Угоди про купівлю-продаж одиниць установленої кількості викидів парникових газів відповідно Кіотському протоколу між Японською організацією розвитку нових енергетичних та промислових технологій (НЕДО) та Держекоінвестагентством. Досвід України та Японії став першим у світовій практиці впровадження зовнішніх економічних механізмів Кіотського протоколу. На сьогодні у 24 регіонах нашої країни реалізується 529 проектів з енергозбереження у закладах соціальної сфери та 6 великомасштабних проектів.

Проект триватиме з 31 травня по 14 червня та охопить Донецьк, Івано-Франківськ, Харків, Хмельницький, де відбудуться семінари, присвячені японським енергозберігаючим екологічним технологіям. Фінальний триденний семінар у Києві проходитиме з 12 до 14 червня у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» і збере провідних японських експертів з теплообміну, енергоефективності та енергозбереження у різних галузях економіки. Супроводжуватиме семінар спеціалізована експозиція інноваційних японських технологій в галузі енергозбереження. Докладну програму семінару надруковано на веб-сайті www.save-climate.org.ua.

Добавить комментарий

Черкассы

Распространение с молниеносной скоростью

Проекты коттеджей из сип панелей очень актуальны на сегодняшний день в нашей стране. Сейчас они набирают больший обороты и распространяются с молниеносной скоростью. Наша компания Сервус принимает в этом активное …

Угловой шкаф – практично и нестандартно

Вы не боитесь экспериментов и готовы к неожиданным решениям? Тогда угловой шкаф как раз то, на что стоит обратить внимание выбирая мебель в Черкассах. Вместительный, элегантный и удобный, он украсит …

Создание пакетов для семян. Где приобрести выгодную «одежку» для вашей продукции

Занимаетесь продажей семян? Тогда вы наверное уже сталкивались с неувязкой отсутствия высококачественной упаковки, которая удовлетворяла бы и качеством, и своим внешним обликом. А ведь при покупке семян сначала обращают свое внимание на упаковку. И конкретно от

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Партнеры МСД

Контакты для заказов шлакоблочного оборудования:

+38 096 992 9559 Инна (вайбер, вацап, телеграм)
Эл. почта: inna@msd.com.ua

За услуги или товары возможен прием платежей Онпай: Платежи ОнПай