Черкассы

Налагодження партнерства і формування податкової культури

Керівники ДПІ у Гласіївському районі спільно з представниками районної державної адміністрації організували зустріч з бізнесом.

У зв’язку з нещодавнім об’єднанням податкової та митної служб в єдине Міністерство доходів і зборів, зросла необхідність інформувати громадян про місію, принципи та засади роботи новоутвореного відомства. З цієї нагоди керівники ДПІ Гласіївського району ГУ Міндоходів спільно з представниками Гласіївської районної у м. Києві державної адміністрації організували зустріч з представниками малого бізнесу.

Захід розпочався із вступного слова Першого защитника голови Гласіївської районної в м. Києві державної адміністрації Іванченка В.А. Він привітав усіх із професійним святом — Деньком бухгалтера та побажав присутнім натхнення у професійній діяльності. Наголосив на тому, що на сьогоднішній денек, дуже важлива співпраця представників бізнесу та органів Державної влади.

Про переваги, принципи та місію новоутвореного Міністерства розповіла Перший защитник начальника ДПІ у Гласіївському районі ГУ Міндоходів у м. Києві Надія Воленшчак.

«Відтепер у відомстві функціонуватиме єдина загальна система адміністрування податків у супроводі уповноваженого центрального органу виконавчої влади – Міністерства доходів і зборів. У зв’язку із проведеними реформами функції адміністрування єдиного соціального внеску покладатимуться на Міністерство доходів і зборів», - зазначила Надія Антонівна.

А також ознайомила присутніх з підсумками роботи ДПІ Гласіївського району за перше півріччя.

В ході зустрічі гостро постало питання про зарплати «у конвертах». Це цілком закономірно, адже наразі проблемою детінізації економіки переймається не лише Міністерство доходів і зборів. Уряд Держави на чолі з Президентом приділяють особливу увагу перспективі повного виведення бізнесу із тіні. Ростислав Вікторович підкреслив, що новостворене Міністерство зосередить на собі формування та реалізацію державної податкової та митної політики в частині адміністрування податків і зборів, митних платежів, єдиного внеску, а також боротьбу з правопорушеннями у цих сферах. Також Він звернув увагу присутніх на законодавчі ініціативи Уряду ориентировані на розвиток малого бізнесу, що в итогі, створить сприятливий економічний клімат для наповнення бюджету нашої Держави.

«Ті результати, які ми сьогодні маємо – це значне досягнення у співпраці між податковою та платниками податків. Цифри, які ми бачимо – говорять самі за для себя. А точніше говорять про рівень довіри між громадянами та Державою».

І на завершення, про результати роботи Центру обслуговування платників податків у Гласіївському районі та про переваги подачі звітності у електронному вигляді розповіла защитник начальника ДПІ у Гласіївському районі ГУ Міндоходів у м. Києві Наталія Карпенко. За її словами, кожна бізнес-особа має отримати ключ електронного цифрового підпису (ЕЦП). Перш за все – це зручно, надійно та швидко. І нагадала, що отримати ЕЦП можна полностью безкоштовно, у приміщенні ЦОППу, за адресою вул. Жилянська 23, кабінет 104.

Наприкінці зустрічі платники податків поставили запитання та отримали вичерпні відповіді від спеціалістів.

 

Добавить комментарий

Черкассы

Распространение с молниеносной скоростью

Проекты коттеджей из сип панелей очень актуальны на сегодняшний день в нашей стране. Сейчас они набирают больший обороты и распространяются с молниеносной скоростью. Наша компания Сервус принимает в этом активное …

Угловой шкаф – практично и нестандартно

Вы не боитесь экспериментов и готовы к неожиданным решениям? Тогда угловой шкаф как раз то, на что стоит обратить внимание выбирая мебель в Черкассах. Вместительный, элегантный и удобный, он украсит …

Создание пакетов для семян. Где приобрести выгодную «одежку» для вашей продукции

Занимаетесь продажей семян? Тогда вы наверное уже сталкивались с неувязкой отсутствия высококачественной упаковки, которая удовлетворяла бы и качеством, и своим внешним обликом. А ведь при покупке семян сначала обращают свое внимание на упаковку. И конкретно от

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Партнеры МСД

Контакты для заказов шлакоблочного оборудования:

+38 096 992 9559 Инна (вайбер, вацап, телеграм)
Эл. почта: inna@msd.com.ua

За услуги или товары возможен прием платежей Онпай: Платежи ОнПай