Бизнес-новости Украины

Канцурак Віктор Васильович — загроза поруч

Чиновник екологічного міністерства України Канцурак Віктор окреслив основні проблеми національної екосистеми

Канцурак Віктор Васильович

Канцурак Виктор ВасильевичУкраїнські екологи та уряд країни стурбовані тим незавидним станом екосистеми, яке ми готуємося передати нашим нащадкам. На думку чиновника з Міністерства екології та природних ресурсів України Канцурака Віктора, плачевна ситуація з екологією, що склалася, – результат споживацького ставлення громадян країни, помноженого на злочинну байдужість і бездіяльність тих, кому уряд України довірив збереження і примноження природних багатств нашого краю.

Як зазначає Канцурак Віктор, намітилося близько 7–8 основних екологічних проблем. Потрібно зробити спробу втрутитися і уповільнити руйнівні процеси – це реальний шанс врятувати природні ресурси України:

 • Забруднена питна вода, з якою не можуть справитися застарілі очисні системи, спроектовані ще за Радянського Союзу.
 • Повітря з небезпечною концентрацією шкідливих і отруйних речовин, яка виникла внаслідок викидів з промислових підприємств і збільшення числа автомобілів з вихлопами від відпрацьованого палива.
 • Земельні сільськогосподарські угіддя, що вироджуються від неправильного і надмірного використання. Екологи попереджають, що від повного виродження ще поки врожайних земель нас відділяє всього 2–3 десятки років!
 • Лісові покриви, що знищуються вирубкою. І це при тому, що Україну вважають малолісистою країною, в якій тільки шосту частину території вкрито лісами. Але це не заважає злочинним комерсантам щорічно збільшувати на 15% вирубку лісу на експорт.
 • Замість утилізації сміття все ще використовують практику спалювати і складувати побутові відходи. 4% території України – по суті, величезне звалище побутових відходів і сміття під відкритим небом. Ми утилізуємо всього 10% всього сміття, тоді як європейські країни переробляють до 95% твердих побутових відходів.
 • Окремою позицією залишається екологічна катастрофа на ЧАЕС, що сталася ще 30 років тому, але все ще несе небезпеку таких хвороб, як рак щитоподібної залози, патологія серцево-судинної системи і психоневрологічні захворювання.
 • Значно скорочується рослинний і тваринний світ України. Особливо турбує Віктора Канцурака скорочення популяцій зникаючих тварин (зубри, бурі ведмеді, степові дрохви).
 • Також представником міністерства Віктором Канцураком відзначаються такі проблеми екосистеми, як небезпечні геологічні розробки та відходи від об'єктів військової діяльності.

Біографічна довідка:

Канцурак Віктор Васильович, уродженець Мукачевого Закарпатської області, 1970 року народження, займає посаду одного із заступників міністра екології і природних ресурсів України Остапа Михайловича Семерака (чинний Кабінет міністрів України під керівництвом Володимира Борисовича Гройсмана, з 14.04.2016 по теперішній час).

Канцурак Віктор Васильович – досвідчений фахівець з екології з багаторічним стажем роботи в державних інститутах, відповідальних за охорону навколишнього середовища. У його послужному списку:

 • Управління безпеки життєдіяльності та охорони навколишнього середовища
 • Екологічний департамент з питань безпеки життєдіяльності, охорони навколишнього середовища та АПК секретаріату Кабміну України
 • Департамент заповідної справи Міністерства екології та природних ресурсів України.
Добавить комментарий

Бизнес-новости Украины

Audemars Piguet — часы, с которыми будущее становится настоящим

На верхних позициях рейтинга элитарных швейцарских марок - амбициозный бренд Audemars Piguet. Несмотря на то, что мануфактура начала свое летоисчисление полтора века назад, продукцию компании закономерно называют новаторской. В чем …

Кожаный женский кошелек – аксессуар на все времена

Женский кошелек уже давно перекочевал из разряда стандартных предметов практического использования в разряд аксессуаров, играющих немаловажную роль в создании имиджа. Доставая кошелек из своей сумочки, женщина демонстрирует окружающим многие свои …

Ковролин. Технология укладки

Ковролин все реже пользуется спросом. Выбор чаще падает на ламинат, который недорогой и прост в укладке. Но все же качественный, хорошо уложенный ковролин, купленный например здесь: https://pidloga.ua/kovrolin/ будет придавать уют …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Оперативная связь

Укажите свой телефон или адрес эл. почты — наш менеджер перезвонит Вам в удобное для Вас время.