Банки

Как законно не платить кредит в Украине

Проблеми з кредитом, як домовиться з банком?

Кризові явища в економіці призводять до того, що навіть самий відповідальний позичальник може виявитися в ситуації, коли він не зможе виконувати свої зобов'язання за взятими кредитами. Однак, це зовсім не означає, що треба йти на конфлікт з банком.

Існує стереотип, що найменші неприємності у позичальника відразу приводять до жорстких дій банкірів. Тому багато приховують свої проблеми до останнього і доводять ситуацію до того, що банкам дійсно нічого не залишається, як почати процедуру стягнення застави, а то і кримінального переслідування за статтею шахрайство. Насправді банки самі не зацікавлені в тому, щоб сваритися з клієнтами, навіть якщо вони стають проблемними боржниками. Більш того, більшість з них відкриті для розмови і врегулювання спірних питань.

Причин в цьому кілька. Как законно не платить кредит в Украине? В першу чергу банки - це установи, які вважають за краще мати справу з грошима, а не з майном, яке вони забрали за договором застави. По-друге, будь-який конфлікт може позначитися на їх репутації, для такої специфічної діяльності саме репутація найчастіше має першочергове значення. І нарешті, по-третє, будь-яке судове переслідування і процедура стягнення веде до витрат, а результат для банку не завжди буде позитивним.

Вищесказане зовсім не означає, що можна наплювати на банк, заборгованість і залягти на дно. Навпаки, якщо ви розумієте, що ваше фінансове становище поступово погіршується і намічаються проблеми з погашенням кредиту, необхідно відразу зустрітися з представником банку і пояснити йому ситуацію. Бажано не просто попередити показавши документи, але і продемонструвати хоч якийсь план виходу з кризи. Что будет если не платить кредиты отзывы читайте тут. Крім того, необхідно попросити пролонгувати кредит, або змінити графік його погашення.

Не можна принаймні відразу відмовлятися від сплати відсотків. Банком це може бути розцінено, як заяву про дефолт. Тому відсотки краще продовжувати виплачувати. Але ви можете попросити про зменшення відсоткової ставки. При цьому запропонуйте не просто зниження, а якийсь пільговий період(кредитні канікули), коли ви будете платити менше з компенсацією в подальшому. Якщо ви розумієте, що можете хоча б в якійсь частині погашати борг, краще обумовити цю суму. Головне переконати банк, що ви не відмовляєтеся від власних зобов'язань і будете їх виконувати, тільки в меншому обсязі.

Однак якщо банки хочуть отримати занадто багато - якщо суми штрафів явно завищені, а домовитися з банком не виходить, ви цілком можете звернутися в суд. Адже згідно із законом, сума штрафу не може перевищувати початкову суму боргу. Таким чином, в судовому порядку штрафи вам скоротять. Втім, банки вважають за краще до суду справу не доводити, особливо якщо ситуація свідомо програшна. Так що вам, швидше за все, підуть назустріч. Якщо ви думаєте, що проблем з позикою до вас не буде ніяких, то, цілком можливо, так і буде, хоча статистика і свідчить про протилежне. Так взагалі без проблем, навіть без маленьких затримок, виплатити борг вдається тільки 30% позичальників, а це навіть менше третини. Варто насторожитися.

Добавить комментарий

Банки

Можно ли взять деньги «взаймы» у банка, если у вас уже подмочена репутация

Современные люди привыкли жить в кредит, поскольку уровень заработной платы большинства из нас не позволяет делать дорогие покупки без удара по семейному бюджету. Но наша повседневная жизнь как зебра то …

Премиальные услуги для клиентов: что предлагает «Укрсиббанк»

Особенности премиального обслуживания клиентов в «Укрсиббанке». Какие возможности и преимущества получают обладатели пакета Premium UKRSIBBANK.

Экономический подъем в России дает шанс малому бизнесу

Zzcash RU – ваш лучший и надежный интернет-сервис обзора площадок кредитования и финансирования. Мы подберем для вас подходящую площадку микрозаймов, которая решит все проблемы, поможет открыть и продвигать бизнес с …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Оперативная связь

Укажите свой телефон или адрес эл. почты — наш менеджер перезвонит Вам в удобное для Вас время.