Автомобили > В Украине > Вся Украина

Корисна інформація про правила дорожнього руху в Україні

Якщо ви вирішили вчитися управлінню автомобіля або іншого транспортного засобу, вам необхідно знати правила дорожнього руху з метою запобігання дорожньо-транспортної пригоди, збереження життя і здоров'я. Це стосується як вашої безпеки, так і безпеки інших учасників дорожнього руху.

ПДР - це встановлений законодавством України Перелік або звід правил, які регулюють ті чи інші обов'язки водіїв транспортних засобів, пішоходів, а також водіїв велосипедів. Крім цього, це технічні вимоги, які пред'являються абсолютно до всіх транспортних засобів з метою забезпечення безпеки під час дорожнього руху.

Зручний сервіс GREEN WAY - це інтернет майданчик, який надає чимало корисної інформації як для майбутьніх так і досвідчених водіїв. Тут ви можете пройти тест ПДР 2022 онлайн, щоб переконатися в своїх знаннях, виявити можливі прогалини. Всі надані матеріали, на підставі яких були створені тести, в повному обсязі відповідають чинному законодавству України.

На сайті майданчика надані всі роз'яснення щодо кожного існуючого дорожнього знака. Наприклад, ви можете ознайомитися і вивчити всі дорожні попереджувальні знаки онлайн, а також інші.

Пройшовши лише невеликий етап реєстрації на сайті, вам надається шанс користуватися повним обсягом викладеної інформації з іспитів і теоретичної частини курсу. Ви можете вибрати якусь певну тему для проходження тестів, а також проводити на ресурсі роботу над своїми помилками. Крім цього, до кожного представленого знаку пропонується повний його опис з коментарями учасників тестування та іншими зареєстрованими користувачами. Ви зможете вивчити знаки одностороннього руху 2022 і отримати безліч інших корисних відомостей.

Вдале проходження тесту допоможе вам подолати всі труднощі, які можуть виникнути на іспиті. Крім цього, сервіс GREEN WAY надає можливість проходження міні-іспитів не тільки на комп'ютері, але і на будь-якому іншому гаджеті. Фахівцями було створено і запущено в дію дуже зручний додаток для цього. Єдине, що Вам необхідно мати для отримання доступу, так це інтернет-з'єднання.

Ще необхідно обов'язково враховувати, що всі надані на сервісі тести відповідають всім питанням та екзаменаційним квиткам, які будуть у вас при реальній здачі іспиту в тій чи іншій установі на території України.

Якщо у когось виникнуть якісь запитання, викладачі з радістю на них зможуть відповісти.

Добавить комментарий

АвтомобилиВ УкраинеВся Украина

Как понять, что пришло время замены фильтра АКПП

Масло и фильтр – важные составляющие системы АКПП. Первый из компонентов реализует смазку трущихся деталей и передачу давления, способствуя общей работоспособности устройства. Второй поддерживает чистоту первого, удерживая загрязняющие частицы. Если …

Что такое автоподбор и кому он нужен

Покупая б/у автомобиль, важно внимательно проверять его техническое состояние и документы продавца, чтобы не попасть на «кота в мешке». Но если человек не разбирается в технических нюансах такой проверки или …

Стоит ли экономить на автомобильных шинах? Минусы и риски.

Многие люди задаются вопросом, стоит ли экономить на автомобильных шинах. Вопрос действительно неоднозначный и требует детального рассмотрения. В следующей статье рассмотрим основные доводы и риски покупки дешевых шин. Отличие дешевых …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Партнеры МСД

Контакты для заказов шлакоблочного оборудования:

+38 096 992 9559 Инна (вайбер, вацап, телеграм)
Эл. почта: inna@msd.com.ua