ІГ?Я
ДЕ
- В МСД!
www.pak.com.ua
www.proizvodim.com
  

Використання отработаных масел

На головну

Грубка на отработаном маслі



  English
  Український
  Російський

Пошук по сайті:

      


Простота - гарантія надійності

Виготовляємо й продаємо грубки на відпрацьованому маслі - дешеве рішення для опалення промислових будинків, гаражів, автомастерских, теплиць і т.д.
Основні характеристики:
Розміри - 700х500мм (без димоходу)
Діаметр вихлопної труби - 100мм
Вага - 30кг
Витрата масла: 0,5 - 2 літрів у годину.
Ціна - 250грн. (без труби-димоходу)
Запрошуємо для реалізації посередників
Умови для посередників
Креслення грубки з докладним описом ідеї
Цитую відкликання покупців грубки
Посібник з експлуатації грубки (пасопорт)
Подібні грубки, представлені в мережі
Відеоролик - грубка в роботі (формат DiVX)
Основний недолік грубки
Фотографія грубки в роботі, у гаражі.
Достоїнства:
Економічна - при аналогічній потужності электротены споживають енергію на суму 15х0,18=2,7 грн. вчас.
Якщо брати відпрацьоване масло за ціною 0,5 грн. за літр (часто в автомастерских, у депо, на заводах... масло самовивозом віддають безкоштовно!) при витраті 2 літри в годину одержуємо витрату на суму 1 грн. у годину.!!!
Візуальне масло згоряє без кіптяви й диму (але за півроку роботи можливе нагромадження сажі в димоходах).
Недоліки:
Вимагає установки димоходу висотою від 4 метрів (для одержання тяги), потрібно уникати горизонтальних ділянок вдымоходе.
Періодично (раз у тиждень) вимагає чищення димоходів й ємності для масла від відходів. Тому грубка розбірна й бажано робити знімний димохід, з якого легше отстукивать сажу. При установці прямого димоходу в 1,5 разів більше діаметра труби на грубці чищення потрібно набагато рідше.

Додатково до грубки:
Верхню трубу потрібно використати більшого діаметра, чим вихлопна із грубки - менше будете чистити від сажі димохід.
Використайте розбірну конструкцію для зручного чищення від сажі димоходу, тобто димохід повинен просто піднімати над грубкою(раз у тиждень-місяць при безперервному горінні), під трубу ставиться цебро для сажі, труба обстукивается і одягається назад на "грубку". Так само раз у тиждень - місяць очищається від відходів нижня каструля, чистяться отвори в проміжній трубі в міру засмічення. Проблем із засміченням труби й отворів менше при використанні більше чистого масла(грубного палива, салярки) і при використанні більшого по діаметрі димоходу.

Розпалюється - через отвір для подачі повітря (або затоки масла) вкласти одну-дві згорнуті газети, залити біля літра масла й підпалити - у плині 5-10 хвилин масло почне кипіти й самозайматися (секрети самовосгорания в простої конструкції й оригінальній подачі повітря). Підливати масло періодично по 5-7 літрів
Пекти пофарбована вогнетривкою алюмінієвою фарбою, у перші кілька годин можливо часткове вспенивание фарби на самих гарячих ділянках (расмотрим пропозиції про продаж вогнетривкої фарби, що витримує температуру до 900°С)
Застосування - подібні буржуйки застосовуються для опалення промислових будинків у Туреччині (наприклад на заводі Gaysan). Для збільшення тепловіддачі димохід під нахилом проводять по цеху й виводять вертикально на висоті більше п'яти метрів, при цьому дотримують мір обережності (на відміну від водяного опалення, нагрівання димоходу набагато вище 100°С). Потрібно також дотримувати мір обережності в місці установки грубки, не допускається розташування поблизу вибухонебезпечних і горючих речовин! Вимоги до пожаробезопасности аналогічного звичайним грубкам на куті або дровах. Грубку так само застосовують для утилізації відпрацьованого масла й для розігріву води або продуктів

Альтернативні види палива:
Крім індустріальних, машинних, трансформаторних, трансмісійних відпрацьованих масел застосовують сланцеве масло, диз.паливо, грубне паливо, відходи лако-красочной промисловості


Відеоролик - грубка в роботі (формат DiVX)
Малюнок Віктора Кононенко, ідея Вілена Очаковского.










Будь-які матеріали сайту можна публікувати з посиланням на джерело