Металеві конструкції

ВИБІР ОГОРОДЖУВАЛЬНИХ КОНСТРУКЦІЙ ПОКРІВЛІ ТА СТІН

Типи покрівлі та стінового заповнення залежать від технологічних вимог, температурного режиму та вологості в цеху, кліматичного району будів­ництва. Вибір огороджувальних конструкцій по­легшується наявністю типових рішень покрівель і стін, розроблених ЦНДІпромбудівель, Пром - будпроектом та іншими проектними організа­ціями. Найбільш індустріальними є безпрогінні покриття, які виготовляють як з металевих ком­плексних панелей, так і зі залізобетонних плит чи панелей. Металеві комплексні панелі розмі­рами Зх6міЗх12м надходять на місце монтажу з пароізоляцією, утеплювачем і м'якою гідроізоляцією у нижніх шарах. Для віддалених важкодоступних районів будівництва рекоменду­ються тришарові комплексні панелі покриття типу „сендвіч".

Покрівлі на сталевих прогонах виготовляють як утепленими, так і холодними. Утеплені по­крівлі виконують на профільованих сталевих оцинкованих настилах, азбестоцементних плитах на дерев'яному або азбестоцементному каркасі розміром 1,5 х 3 м і з легких залізобетонних плит.

Для покрівель неопалюваних цехів застосову­ють переважно азбестоцементні хвилясті листи посиленого профілю довжиною 1750, 2000, 2300, 2800, 3300, шириною 994, висотою хвилі 75...80 мм, а також хвилясті сталеві й алюмінієві листи. Гарячі цехи покривають сталевими щитами.

Для заповнення зовнішніх стін використову­ють як стінові панелі, так і листові матеріали. Великорозмірні стінові залізобетонні панелі ви­готовляють з легких бетонів, розміри їх уніфі­ковані: довжина 6 і 12 м, ширина 1,2...1,8 м. ЦНДІ­промбудівель за участю ЦНДІБК ім. Кучеренка розробило стінові тришарові панелі, які склада­ються з двох сталевих листів і середнього ша­ру — утеплювача з пінополіуретану. У холодних цехах використовують залізобетонні ребристі па­нелі й азбестоцементні хвилясті листи. Азбесто­цементні листи кріплять до горизонтальних риге­лів фахверку. Для заповнення вікон у більшості випадків застосовують сталеві віконні панелі, ви­сота яких відповідає висоті стінових пайелей.

Конструкція покрівлі ліхтарів аналогічна по­крівлі цеху. Залізобетонні бортові елементи про­
льотами б і 12 м виконують плоскими (з легких бетонів) та ребристими (з важких). Можливе рі­шення без бортових плит, тоді їх функції вико­нують сталеві листи, прикріплені у цокольній час­тині ліхтаря за допомогою зварювання. Віконні рами ліхтарів уніфіковані: довжина 6, висота 1,25, 1,5, іноді 1,75 м.

Металеві конструкції

Покупка алюминиевых радиаторов

Отопительные приборы современного уровня способны обеспечить в доме оптимальную температуру. Например, популярны алюминиевые радиаторы в Украине, которые имеют определённые преимущества по сравнению с другим оборудованием.  Рассматривая особенности различных моделей, потенциальные …

Особенности конструкции металлического забора

За многие столетия своего существования, заборы, как и сами жилища, претерпели разительные изменения – от плетеных тынов, до железобетонных конструкций, напичканных системами видеонаблюдения и сигнализацией. Однако большинству владельцев загородных коттеджей …

Кованые козырьки, перила, навесы

Кованые конструкции для оригинальных архитектурных решений   Изящные кованые козырьки, перила, навесы придают неповторимость фасадам домов, площадкам перед зданиями, зонам отдыха. Изготовленные по заказам в специализированной компании, они надежно служат …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел. +38 05235 7 41 13 Завод
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 067 561 22 71 — гл. менеджер (продажи всего оборудования)
+38 067 2650755 - продажа всего оборудования
+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи всего оборудования
e-mail: msd@inbox.ru
msd@msd.com.ua
Скайп: msd-alexandriya

Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Представительство МСД в Киеве: 044 228 67 86
Дистрибьютор в Турции
и странам Закавказья
линий по производству ПСВ,
термоблоков и легких бетонов
ооо "Компания Интер Кор" Тбилиси
+995 32 230 87 83
Теймураз Микадзе
+90 536 322 1424 Турция
info@intercor.co
+995(570) 10 87 83

Оперативная связь

Укажите свой телефон или адрес эл. почты — наш менеджер перезвонит Вам в удобное для Вас время.