Металеві конструкції

КОЕФІЦІЄНТИ УМОВ РОБОТИ ТА НАДІЙНОСТІ КОНСТРУКЦІЙ

Розрахунок не завжди враховує всі обставини роботи конструкцій. Наприклад, у стиснених еле­ментах значної гнучкості навіть невеликі вигини від дії випадкового навантаження, власної маси, наявності початкової кривизни можуть призвести до втрати загальної стійкості. Це стосується і елементів, які зминаються. Конструкції, заванта­жені переважно постійним навантаженням з ма­лим коефіцієнтом надійності щодо навантаження, можуть зруйнуватися від будь-якого незначного випадкового довантаження. Центрово-стиснені стержні, виконані з кутників, прикріплених одні­єю поличкою, мають значні початкові ексцентри­ситети прикладення навантаження, що не врахо­вується в обчисленнях. У цих та інших випадках вводиться коефіцієнт умов роботи конструкцій ус як множник до розрахункового опору. Значення цього коефіцієнта також регламентується норма­тивними документами (див. додаток 3).

Для споруд, які мають різну капітальність, ви­моги надійності до конструкцій різні. Наприклад, балка перекриття над приміщенням з великим скупченням людей повинна бути надійнішою, ніж така сама балка у тимчасовій споруді. Вимоги до надійності враховуються коефіцієнтом надійності у„, на який ділять розрахунковий опір матеріалу. Величину уп приймають згідно з „Правилами вра­хування ступеня відповідальності будівель і спо­руд при проектуванні конструкцій".

Для елементів, які розраховують за міцністю з використанням розрахункових опорів Ru, вво­дять коефіцієнт надійності уц = 1,3. Цим врахо­вується зниження надійності таких елементів через високий рівень розрахункового опору, близького до межі міцності.

Металеві конструкції

Основные методы металлообработки

Обработкой металла люди занимаются не первое столетие. Сегодня таких методов много: все перечислить сложно, почему мы решили остановиться на основных.

Про заборные хитрости.

Перед тем как установить забор, ограждающий участок, необходимо приобрести необходимое количество заборных стоек или попросту столбов. Столбы можно приобрести в строительном магазине, но лучше это сделать самим. Для этого нужно …

Недолив горючего на АЗС

Практически все водители попадали в ситуацию, когда на автозаправке им недоливали топливо. Эта проблема сейчас достаточно актуальна. Например, после заправки в баки металлические по 10 литров бензина нет никакой уверенности, …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел. +38 05235 7 41 13 Завод
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 067 561 22 71 — гл. менеджер (продажи всего оборудования)
+38 067 2650755 - продажа всего оборудования
+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи всего оборудования
e-mail: msd@inbox.ru
msd@msd.com.ua
Скайп: msd-alexandriya

Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Представительство МСД в Киеве: 044 228 67 86
Дистрибьютор в Турции
и странам Закавказья
линий по производству ПСВ,
термоблоков и легких бетонов
ооо "Компания Интер Кор" Тбилиси
+995 32 230 87 83
Теймураз Микадзе
+90 536 322 1424 Турция
info@intercor.co
+995(570) 10 87 83

Оперативная связь

Укажите свой телефон или адрес эл. почты — наш менеджер перезвонит Вам в удобное для Вас время.