Металеві конструкції

КОЕФІЦІЄНТИ УМОВ РОБОТИ ТА НАДІЙНОСТІ КОНСТРУКЦІЙ

Розрахунок не завжди враховує всі обставини роботи конструкцій. Наприклад, у стиснених еле­ментах значної гнучкості навіть невеликі вигини від дії випадкового навантаження, власної маси, наявності початкової кривизни можуть призвести до втрати загальної стійкості. Це стосується і елементів, які зминаються. Конструкції, заванта­жені переважно постійним навантаженням з ма­лим коефіцієнтом надійності щодо навантаження, можуть зруйнуватися від будь-якого незначного випадкового довантаження. Центрово-стиснені стержні, виконані з кутників, прикріплених одні­єю поличкою, мають значні початкові ексцентри­ситети прикладення навантаження, що не врахо­вується в обчисленнях. У цих та інших випадках вводиться коефіцієнт умов роботи конструкцій ус як множник до розрахункового опору. Значення цього коефіцієнта також регламентується норма­тивними документами (див. додаток 3).

Для споруд, які мають різну капітальність, ви­моги надійності до конструкцій різні. Наприклад, балка перекриття над приміщенням з великим скупченням людей повинна бути надійнішою, ніж така сама балка у тимчасовій споруді. Вимоги до надійності враховуються коефіцієнтом надійності у„, на який ділять розрахунковий опір матеріалу. Величину уп приймають згідно з „Правилами вра­хування ступеня відповідальності будівель і спо­руд при проектуванні конструкцій".

Для елементів, які розраховують за міцністю з використанням розрахункових опорів Ru, вво­дять коефіцієнт надійності уц = 1,3. Цим врахо­вується зниження надійності таких елементів через високий рівень розрахункового опору, близького до межі міцності.

Металеві конструкції

Листовой металл для изготовления строительных сооружений от сайта savvats.com.ua.

Листовой металл относится к самым лучшим конструкционным материалам из известных человечеству. На протяжении десятилетий он зарекомендовал себя, как универсальное средство для придания прочности самым разнообразным изделиям и строительным объектам.

Покупка алюминиевых радиаторов

Отопительные приборы современного уровня способны обеспечить в доме оптимальную температуру. Например, популярны алюминиевые радиаторы в Украине, которые имеют определённые преимущества по сравнению с другим оборудованием.  Рассматривая особенности различных моделей, потенциальные …

Особенности конструкции металлического забора

За многие столетия своего существования, заборы, как и сами жилища, претерпели разительные изменения – от плетеных тынов, до железобетонных конструкций, напичканных системами видеонаблюдения и сигнализацией. Однако большинству владельцев загородных коттеджей …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 050 512 11 94 — гл. инженер-менеджер (продажи всего оборудования)

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Оперативная связь

Укажите свой телефон или адрес эл. почты — наш менеджер перезвонит Вам в удобное для Вас время.