Металеві конструкції

ФАХВЕРК ПОЗДОВЖНІХ І ТОРЦЕВИХ СТІН

Система конструктивних елементів, які підтри­мують стінову огорожу та сприймають вітрове навантаження, називається фахверком.

Відповідно до положення стін розрізняють фахверк поздовжніх і торцевих стін. Коли стіни самонесучі, а довжина панелі дорівнює кроку ко­лон, тоді конструкції фахверка не потрібні.

При кроці рам 12 м і стінових панелях дов­жиною 6 м ставлять фахверкові колони. Якщо стінове заповнення проектується з хвилястих аз- бестоцементових, сталевих або алюмінієвих лис­тів, у фахверку передбачають горизонтальні риге­лі, до яких і підвішують зазначені листи.

Поперечний переріз фахверкових колон — двотаври: прокатні звичайні, широкополичкові та зварні. Колони спираються на фундамент, а в верхній частині за допомогою листового шарніра передають горизонтальні зусилля на зв'язки че­рез нижній пояс ферм. При цьому листовий шар­нір допускає вертикальне переміщення, тобто вертикальні зусилля не впливають на поздовжні зв'язкові ферми, а в торцях — на кроквяну ферму рами. Колони фахверка працюють на позацент - ровий стиск від позацентрово прикладеного стіно­вого огородження і вітрового навантаження. Роз­рахункова схема колони двоопорна: одна опора в місцях кріплення до фундамента, а друга — в місці кріплення листового шарніра.

Ригелі фахверка працюють на косий згин. Вони сприймають вертикальне навантаження від підвішених листів і горизонтальне від тиску вітру.

Металеві конструкції

Основные методы металлообработки

Обработкой металла люди занимаются не первое столетие. Сегодня таких методов много: все перечислить сложно, почему мы решили остановиться на основных.

Про заборные хитрости.

Перед тем как установить забор, ограждающий участок, необходимо приобрести необходимое количество заборных стоек или попросту столбов. Столбы можно приобрести в строительном магазине, но лучше это сделать самим. Для этого нужно …

Недолив горючего на АЗС

Практически все водители попадали в ситуацию, когда на автозаправке им недоливали топливо. Эта проблема сейчас достаточно актуальна. Например, после заправки в баки металлические по 10 литров бензина нет никакой уверенности, …

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел. +38 05235 7 41 13 Завод
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия
+38 067 561 22 71 — гл. менеджер (продажи всего оборудования)
+38 067 2650755 - продажа всего оборудования
+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи всего оборудования
e-mail: msd@inbox.ru
msd@msd.com.ua
Скайп: msd-alexandriya

Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Представительство МСД в Киеве: 044 228 67 86
Дистрибьютор в Турции
и странам Закавказья
линий по производству ПСВ,
термоблоков и легких бетонов
ооо "Компания Интер Кор" Тбилиси
+995 32 230 87 83
Теймураз Микадзе
+90 536 322 1424 Турция
info@intercor.co
+995(570) 10 87 83

Оперативная связь

Укажите свой телефон или адрес эл. почты — наш менеджер перезвонит Вам в удобное для Вас время.