КОНСТРУЮВАННЯ МЕБЛІВ

Розріж

Розрізом називається зображення виробу, уявно розсіченого однією або де­кількома площинами, при цьому уявне розсікання виробу стосується тільки да­ного розрізу і не зумовлює зміни інших зображень того самого виробу.

Вироби меблів часто мають велику кількість окремих елементів. Це обмежує можливість повністю прочитати креслення навіть зі всіма можливими подани­ми виглядами. Для отримання повної інформації про виріб, його конструкцію, з'єднання і матеріали слугують розрізи.

На розрізі показують те, що отримуємо в січній площині і що розміщено за нею. Залежності від положення січної площини розрізи класифікують на прості горизонтальні (А-А) і вертикальні (Б-Б), складні (ступінчасті В-В), рис. 6.17я. Для симетричного виду виробу можна викреслювати його половину, рис. 6.175, взамін повного розрізу (А-А - асиметричний, Б-Б - симетричний),

Лінія перерізу - розімкнута з початковим і кінцевим штрихами, на яких нано­сяться стрілки, що вказують напрям погляду спостерігача на виріб. Стрілки і штрихи виконуються в 1,5 товщини основної лінії. Літери ставляться на зовніш­ніх сторонах стрілок, які обмежують січну площину. На кінцях лінії перерізу (за необхідності на згинах) ставиться одна і та ж велика літера. На складних (ступін­частих) розрізах лінію перелому січної площини наносять штрих-пунктиром, рис. 6.15s. Розрізи штрихуються під кутом 45° до формату, а не до зображення. Розрізи позначаються написами типу А-А, рис. 6.176. Місцеві розрізи (вириви), як правило, не позначають і не надписують, рис. 6.17о. a £j б

Переріз - зображення фігури, що отримуємо при уявному розсіканні предме­та однією або декількома площинами. В перерізі показують тільки те, що вихо­дить (бачимо) безпосередньо в січній площині. Перерізи, як правило, виконують для окремих елементів деталей, для зображення яких недоцільно використову­вати розрізи {5, с. 42]. Перерізи, що не входять до складу розрізу, розділяють на винесені (рис. 6.1&г, б), що розміщуються поза зображенням предмета (контур їх виконують суцільними основними лініями) і накладені, суміщені з відповідним видом предмета (рис. 6.18г). Контур накладеного перерізу наноситься тонкою суцільною лінією, він не переривається. Перевага надається винесеним перері­зам, які можна розміщувати на будь-якому вільному місці поля креслення. До­пускається розміщувати їх у розриві між частинами одного і того ж вигляду (рис. 6.18в).

б А-А

Рис. 6.18. Перерізи

КОНСТРУЮВАННЯ МЕБЛІВ

Сучасні міські вуличні меблі

Сучасні міські вуличні меблі Зміст Вуличні меблі в міському середовищі Вимоги до міських меблів Які використовуються матеріали для вулиці Сучасні рішення щодо оформлення вуличного простору Мал. 1 Сучасні концепти оформлення …

Как выбрать оптимальную кровать

Кровать по праву именуют королевой спальни, ведь грамотно подобранная мебель обеспечит комфортный спокойный сон и полноценное восстановление сил. Как правильно выбрать упомянутый предмет интерьера, рассказывают эксперты MaxMebel. В интернет-магазине представлен …

Широкий ассортимент кресел-мешков по цене производителя

Каждый человек стремится к тому, чтобы сделать свой быт уютнее. Одним из практичных и новомодных способов, позволяющих обустроить свое

Как с нами связаться:

Украина:
г.Александрия
тел./факс +38 05235  77193 Бухгалтерия

+38 050 457 13 30 — Рашид - продажи новинок
e-mail: msd@msd.com.ua
Схема проезда к производственному офису:
Схема проезда к МСД

Партнеры МСД

Контакты для заказов оборудования:

Внимание! На этом сайте большинство материалов - техническая литература в помощь предпринимателю. Так же большинство производственного оборудования сегодня не актуально. Уточнить можно по почте: Эл. почта: msd@msd.com.ua

+38 050 512 1194 Александр
- телефон для консультаций и заказов спец.оборудования, дробилок, уловителей, дражираторов, гереторных насосов и инженерных решений.